Пусин Кукин• 18 ноября 2024
Бути самим собою чи ні
На початку відносин бути самою/самим собою ,чи старатися бути кращим/кращою
Дякую_аж_підскакую• 18 ноября 2024
Я сначала более спокойная и уравновешенная, потом когда влюбится такая какая есть, чтоб сразу не спугнуть. Как мне сейчас мой муж говорит, ты меня обманула, ты другая была
Джонсонюк• 18 ноября 2024
Так, бути відразу собою, але не навалювати негативу, а також не прикрашати сильно позитивом
Кумедна• 18 ноября 2024
Автор надо быть самой собой, а то партнер как узнает вас настоящую, офигеет..
Хочу наколоти губи• 18 ноября 2024
Інколи людина і сама не розуміє, яка вона є. Живе з батьками, на всьому готовому і здається, що це інфантиль, не пристосований до життя. А поїде в інше місто чи країну - і виявляється, що в людини чудові організаторські здібності. І пристосовується вона до всього прекрасно.
Будьте такою, якою хочете бути в майбутньму