Вкуси мене• 18 ноября 2024

Сумісний сон з новонародженим

Як організувати? Народжувати через 2 тижні. Не розумію як спати з дитиною. Вставати по декілька разів за ніч, брати дитину, годувати, знов нести в ліжечко. Це ж я довго не витримаю. Сумісний сон здається зручнішим для мами, груди дала і все, спиш далі. Але мені страшно придавити дитину, закрити її ковдрою випадково. В кого є досвід поділіться, будь ласка
Фантазерша• 18 ноября 2024
Ліжечко впритул до вашого, стінку прибираєте, погодували, не встаючи переклали, в мене так було.
Цикавенная• 18 ноября 2024
З обома дітьми користувалась приставним ліжечком. Дитину кладете на пелюшку, погодували, на пелюшці відсунули на ліжечко і спите всі спокійно і зручно.

Допишу. Для вас ковдра, для дитини спальник ) це безпечно і маля не буде розкриватись і мерзнути.
Я не чарівниця вам• 18 ноября 2024
У меня детская кроватка рядом с моей
Чарівна патика• 18 ноября 2024
С первым ребенком так и делала - было ив - каждые 40-60 минут круглые сутки вставала, кормила , ложила обратно, пока в конце концов не уснула прямо на кресле в ребенок в руках и не уронила его и продолжала спать.
После этого ребенок всегда спал с нами, все высыпались и я думала - какая ж я дура была, что начиталась что нельзя спать с ребенком, а то привыкнет и не будет спать отдельно.

Со вторым - я сразу спала с ребенком. Кровать большая, всем было место и все высыпались
булоТАЙминуло• 18 ноября 2024
и не собираюсь, детская рядом-видеоняня .ИВ обычно спят
с первым высыпалась
Меня много• 18 ноября 2024
Спал в коконе. Сначала купили кроватку, я 2 недели так мудохалась, не спала вообще. Глаза не открывались до конца. Ещё чуть-чуть и начала бы в обмороки падать. Так что делайте, как считаете нужным. Я для себя выбрала совместный сон. И пофиг, кто что в интернете об этом думает.
булоТАЙминуло• 18 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика

у меня такого не было на ИВ , 6 раз в день + ночной сон с 11 до 6
НЛОша• 18 ноября 2024
+підставляти ліжечко
булоТАЙминуло• 18 ноября 2024
Ответ дляМеня много
причем думает, я не хочу спать с ребенком и мужем втроем , если нет какой-то необходимости
Меня много• 18 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Не спите, я вас не заставляю.
Чарівна патика• 18 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
У меня старший на ив - до 6 мес ел каждые 40-60 минут. С 6 мес до 1.5 года - каждые три часа вне зависимости от времени суток.

Младший на ГВ - с рождения спал с 23.00 до 7 утра. Это мне была награда за мучения с первым.
Анонім Секретар• 18 ноября 2024
У мене був сумісний до 7 місяців, роздавити не боялася, бо сон був дуже неглибокий. В 7 міс дитина покинула груди, а на суміші гарно спала і в ліжечку.
Анонім Секретар• 18 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика

На штучному замочливіше, треба колотити, гріти, тримати. У нас місяці ГВ були раєм, дала груди і сплю собі далі, дитина їсть там собі щось.
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Якщо сумісний сон, то без чоловіка. У мене чоловік накрив дитину випадково ковдрою, коли повертався.
Королева спама• 18 ноября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
а не переживали що уві сні повернетесь кудись, придавите і тд?
Анонім Секретар• 18 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Це я не уявляю як таке могло бути, я крізь сон почувала кожний рух, це тільки у породіль таке, мабуть, зараз я можу міцно спати, а тоді все загострюється.
andronata• 18 ноября 2024
Троє дітей і тричі сумісний сон. Не уявляю як висипатися, якщо перекладати в ліжечко. з першою дитиною приставила ліжечко до свого, але тільки перекладала і дитина пробуджувалася+я постійно вскакувала перевіряла чи дихає. Плюнула потім на те все і поклала біля грудей. Так добре було нам обом. Чоловік теж завжди з нами спав, ніколи в іншу кімнату не переходив, хоч ночі різні були
andronata• 18 ноября 2024
Ліжечко купувала з першою дитиною, так і продала новим. Спати вже самі починали в нормальних по розміру дитячих ліжках.
Мандолина Бу• 18 ноября 2024
Я не змогла з ним спати навіть вдень. Крутився, то руки підкидав, то прокидався і плакав і так кожні 40 хвилин. З народження спить у своєму ліжку, перші 6 міс було важкувато,з 8 міс вже спав всю ніч,бо більша частина гв була замінена на їжу звичайну, в рік взагалі пісня-казка,всю ніч у своєму ліжку і вдень 3 години і досі так у 2 роки.
Бутербродница• 18 ноября 2024
Двоє дітей, обоє спали зі мною. Ліжко купували широке спеціально для цього. Кожного відкладала у 2 р. у власне ліжечко, яке стояло поруч без стінки.
Годувала грудьми. Дитина поїла, відвалилася і спить. І я сплю. Не встаю, не укачую.