Всіх підсаджую• 18 ноября 2024
Посоветуйте стоматолога который пломбирует каналы под микроскопом. Киев
Нужен хороший врач специалист в этой части стоматологии. Был неудачный опыт с врачами
Кристиночка-кот• 18 ноября 2024
У меня тоже был сломался инструмент в зубе от этого не кто не застрахован (
Этожзвяздаяегообожаю• 18 ноября 2024
О як реклама швидко пішла...і ні місто ні район значення немає
Понти це все
Головне не як пломбують а як почистять...ну і ваша генетика
Понти це все
Всіх підсаджую
• 18 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Понти це все
Взагалі то місто вказане. Київ !!!!!!
Всіх підсаджую
• 18 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мне рекомендовали этого врача. Сама пока не обращалась
Сама Пломба 3950 ???? Це не занадто для пломби ?
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
це нормальна ціна за реставрацію. за пломбування каналів орієнтуйтесь від 6-8 000 грн
КохайтесьЧорнобровi• 18 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Дорого, так как использует не токсические, безопасные материалы при лечении и установке пломб
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКati
Особисто я зверталась до Іванчикової Людмили,вона вилікувала мені пульпіт,треба було видаляти нерв і пломбувати канали,лікарем задоволена..про неї можна відгуки знайти,вона саме класний лікар ендодонтист,орендує кабінет у приватній клініці на Оболоні.
Плюсую теж за неї, вона профі. Але там точно буде 10 000 за лікування каналів.
Ні за холодну воду• 18 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Градией любой среднестатистический врач работает,ничего сверхдорогостоящего на самом деле.Просто микроскоп на клинике окупать надо.Только 10% работ по постановке пломб требует его использования .Но ,конечно,скажут что именно ваш случай исключительный.Если врач с нормальным зрением то в большинстве случае это лишнее
Ответ дляСегодня я не я
Так,цінник великий..Мені обійшлося це все рік тому 10 тис грв за 4 канали,плюс пломба 1,5 тис…але випадок у мене був складний,я мучилася 3 тижні від болю, і вона мене тоді дійсно спасла..мені от треба у іншому зубі видаляти інструмент,планую знов до неї,але боюсь її цінника у цьому році..((вона мені казала у минулому році,шо якщо це перепломбування,то 3 тис грв канал коштує у неї..
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКati
У вас є дівчинка, дочка?
КохайтесьЧорнобровi• 18 ноября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Порекомендуйте стоматологов Киев/Житомир, которые работают с Градией
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так это не самый лучший материал. Сейчас на рынке есть значительно лучше.
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКati
У мене?)ні,немає,а чому Ви питаєте?))
Думала ви моя пацієнтка, бо Людмила направляла до мене і мама мені розповідала таку ж історію)
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ну не скажите, для эндодонтии он все таки нужен.
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКati
Цікаво,але це не я)) а Ви стоматолог?
Так, дитячий і вона в мене лікувала свою доньку. Людмилу маю на увазі)
Ні за холодну воду• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Для эндодонтии конечно,для пломб не обязательно
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Для пломб согласна. Но время диктует свои правила и без увеличения уже мало кто работает.
КохайтесьЧорнобровi• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
По составу этот материал безопасный и качественный, интересует именно он, подскажите, кто работает с ним
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это вам Татьяна такое рассказала?
КохайтесьЧорнобровi• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Это вам Татьяна такое рассказала?
Какая Татьяна?
Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Какая Татьяна?
Пешко. Учредитель нью смайл.