побольшомусекретику• 18 ноября 2024

Гніздо ос коло хати. Як знищити?

Лізуть до хати, мабуть чують тепло. Що з цим робити, може хтось поділиться досвідом.
Завжди мало• 18 ноября 2024
Купити дихлофос. Потім спалити
автор побольшомусекретику • 18 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Купити дихлофос. Потім спалити
Воно десь під шифером, дихлофосом забризкати можна, а от як спалити не розуміло.
Завжди мало• 18 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Можна мчс викликати
Ответ дляЗавжди мало
Можна мчс викликати
Та яке там мчс в селі у бабки ((
Єдина Країна• 18 ноября 2024
отраву купить на проме где ни будь, приехать опрыскать
Техпаспорт на медузу• 18 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Можете і не палити. Просто потруїти.
Завжди мало• 18 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Та яке там мчс в селі у бабки ((
Та звідки я знаю де ви. Спробуйте зателефонувати їм.
Я не в теме• 18 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Купити дихлофос. Потім спалити
Так і робили минулим літом, єдине що саме гніздо знайшли всередині хати під дахом
Я не в теме• 18 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Зрізати все і виносити на двір- ми палили в мангалі)))) але у нас був шок від розмірів того гнізда- декілька відер винесли. Єдине, хочу зауважити, тримайте під рукою якийсь екстрений засіб від алергії бо від пару укусів ніхто не застрахований
Ответ дляЯ не в теме
Ох блін (((
Elena755• 18 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Та яке там мчс в селі у бабки ((
Только поджечь.
Сиренькая• 18 ноября 2024
Зрізати краще в мороз, коли вони сплять. ДСНС можно подзвонити , але одразу питайте скільки це коштує, бо минулого літа назвали суму 3400 грн
Fashion4• 18 ноября 2024
У меня много лет назад под подоконником на балконе было гнездо ос. Бабушка моя царствие ей небесное, пыталась кипятком их поливать, они вылетали разъяренные, не помогло. А потом мы делали ремонт на балконе и мастер делал демонтаж и срезал гнездо это и выкинул. Срезал по холодной осени