Дівчата, допоможіть порадою. Або напишіть як у Вас в сім´ях.
Живемо в Польщі. Квартиру знімаємо, хазяї ну дуже адекватні люди.
Донька, 13 років, просить кота. Я не проти, хазяї теж дозволили.
А от чоловіка взагалі не можу переконати. Вже навіть казала що візьму з приюта і питати не буду, а він у відповідь що ні і все. Що в нормальній сім´ї мають обоє хотіти, що я одна не можу вирішити і зробити це.
А як у Вас приймаються рішення?
Кота планую брати тільки з притулку.
А як у Вас приймаються рішення?
Кота планую брати тільки з притулку.
Копирайторша• 18 ноября 2024
Рационально подумайте. Вы снимаете. Завтра эти идеальные хозяева захотят вас выселить. С котом крайне сложно будет найти жилье
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Вот именно. Особенно вдруг кот не привыкнет к лотку, будет драть мебель, обои, висеть на шторах и т.д. хулиганить.
ТихоЯ• 18 ноября 2024
Аби квартира не арендована, я би була більше за вас. Сьогодні арендатори адекватні, завтра не дуже. Чи адекватні, але підняли платню згідно з тенденцією. Якщо впевнені, що кота не киньте і попри все з собою забере, то треба сісти в з чоловіком говорити, дійти компромісу. Як ні, то це заздалегідь дурна ідея