sofilight3• Изменено 19 ноября 2024

Порадьте вітаміни для підлітків, у складі яких є залізо

У підлітка феритин нижня межа норми. Цікавить комплекс вітамінів із залізом, вітаміном С та вітамінами групи В. Щоб нічого зайвого. Буду вдячна за рекомендацію.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 ноября 2024
железо усваивается только из высококачественного стейка с кровью
Хитрушка-чекушка• 19 ноября 2024
Не буде достатньо заліза в комплексі
Саджу все зарання• 19 ноября 2024
с Витамином В -кардонат, он лизином, очень хороший. А железо отдельно Hema-Plex с Айхерба. В витаминных комплексах маленькие дозировки, Вам ни о чем будет(. Ну и в питание добавить, телячью печень, телятину, красную рыбу, гречку, красные яблоки
Lacrimo• 19 ноября 2024
Саме на залізо тому і беруть моно , бо воно дуже в малих дозах і не усвоюється з іншими вітамінами. Головне уникати кальцію ( якщо правильно памʼятаю). Просто купіть препарат заліза, але від нього і нудити може, і апетит потім падає, якщо сильний. Краще піднімати менше дозованими і харчування направити більше на залізо. З тих, що гарно засвоюються і не тошнить - Мальтофер. Піднімає повільно, але комфортно і надійно. Я підняла колись на 20-25 позицій ним.
Добротная• 19 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Попробуйте заставить подростка его съесть.
Добротная• 19 ноября 2024
Моя железо пьет отдельно от комплексных. Но у нее сильно понижен ферритин.
Так точно!• 19 ноября 2024
Хелма-плекс берите.
Там всё, что нужно

Если отдельно железо, то мне хорошо поднял Солгар
Хочу наколоти губи• 19 ноября 2024
Донці 14 років прописали цей препарат 2 міс потім повторно здавати аналізи
В БАДах не достатні дози
автор sofilight3 • 19 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
В БАДах не достатні дози
Дякую!
автор sofilight3 • 19 ноября 2024
Ответ дляLacrimo
Дякую!
автор sofilight3 • 19 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Хелма-плекс берите.
Там всё, что нужно

Дякую!
sky-labs• 19 ноября 2024
Какой уровень белка?
Сначала поднимаете белок до верхней границы возрастной нормы, только потом добавляйте препарат с железом, медью, витаминами гр. В
Оксана -1f11• 19 ноября 2024
Комплекс: залізо, вітамін С, В, фолієва кислота