Тро Нью-Йорку• 09 января в 12:12
Які вітаміни з залізом можете порадити?
Є показання до прийому.
Тріль!• 09 января в 12:16
Залізо має призначити лікар. Там різна доза під різні проблеми. І воно токсичне. Це й близько не віт С
Анонім Завгосп• 09 января в 12:22
Ответ дляТріль!
проясніть, будь ласка, в чому токсичність, бо я не знаю, а ферритин 3, теж призначили лікування
Папобус• 09 января в 12:23
Якщо вам треба підняти гемоглобін, то не вітаміни з залізом треба, а конкретно препарати заліза, бо у вітамінах дуже мала доза заліза.
Тріль!• 09 января в 12:28
Ответ дляАнонім Завгосп
Не кожне залізо підійде. Може бути болі в епігастрі. Пронос, запор, нудота, блювота. Потрібне нормальне дозування і тп