Xвостокрутелка• Изменено 19 ноября 2024

Яка вірогідність того, що чоловік від мене втече якщо

Сказати йому, що я незаймана в 26. Якщо чоловіка знайти на сз і не казати на першому побаченні. Я не релігійна і не чекаю до весілля, це мені взагалі не цікаво
Фантазерша• 19 ноября 2024
Якщо втече, то й добре. Навіщо вам такий страхопуд здався?

Пушка заряджена• 19 ноября 2024
В 26 не знаю, в 20 сказала в последний момент. Ничего, не убежал. Даже поженились потом.
Привіт з ботойбіччя• 19 ноября 2024
Если ему перебить ноги, ну или хоть одну, то шансы убежать минимальны
Лизочек• 19 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
на одной может упрыгать
Привіт з ботойбіччя• 19 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
на одной может упрыгать
Тогда автору нужно развивать навыки метания молота.
неДоПриличий• 19 ноября 2024
Знайдіть кількох тих, хто хоче сексу з вами. Коли діло дойде до етапу домовлятись про зустріч з інтимом, скажіть, що ви незаймана. Якщо хтось із них втече, то хай втікають. Зробите це з тим, хто не проти.
пані Солоха• 19 ноября 2024
Моя одноклассница так замуж в 35 вышла, или что-то рядом. Секс после свадьбы. Даже было два претендента. Просто не думайте, что с вами что-то не так, и все.
Катруся 777• 19 ноября 2024
Ну якщо попадеться нормальний то точно не втече. А якщо якесь чмо - то нафіг він вам? Хоча і чмо може не втекти, якщо буде бачити що скоро шось перепаде))
Послушная• 19 ноября 2024
А якщо секс - то вам взагалі не цікаво, то навіщо вам той чоловік?

Я не Тролль• 19 ноября 2024
Автор, що саме вам не цікаво? Секс чи релігія і весілля?
автор Xвостокрутелка • 19 ноября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Релігія і весілля
автор Xвостокрутелка • 19 ноября 2024
Ответ дляПослушная
Я написала, що не цікаве мені весілля та релігія))
Послушная• 19 ноября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ааа, ну тоді все одно потрібно з чогось починати)) можете не попереджати, зробите такі круглі очі - скажете, що він вам там щось наробив, і нехай вже чоловік переймається, а не ви
Чорт і Шо• 20 ноября 2024
Перестаньте вже строчити тут теми. Не бачу жодної трагедії. Я чоловік. Мені було б взагалі пофіг. Навіть навпаки ще краще, щось особливе.