Капитанша• 20 ноября 2024

Яке взуття купуєте своїм дівчаткам на зиму?

Шукала Бірпау угги. Вде 5 років купую тільки їх. Але можливо є краще варіант?
Доньці 9
Хата на мати• 20 ноября 2024
У 9 сама обирала
Ні грама• 20 ноября 2024
Ecco за 3800
Бодіпозітівна• 20 ноября 2024
Рейма і угг носить
Плету интриги• 20 ноября 2024
Я думаю то у вас хороший варіант. Щас про Суперфіти будуть писати
Чучало яблуні• 20 ноября 2024
В школу зводити рейма більш нарядні. А гуляти екко
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
У 9 сама обирала
І що обрала?
Так хоч би показати варіанти.
Я не цікавилася якось
Чи ваша в 9 вже знала всі фірми?
Хата на мати• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
І що обрала?
Так хоч би показати варіанти.
Я не цікавилася якось
Чи ваша в 9 вже знала всі фірми?
Навіщо знати всі фірми? Кажу обери собі кілька варіантів які подобаються. І побачимо що зможемо купити.
Злюка-закусюка• 20 ноября 2024
Любые термоботинки. Угги дочь не любит, в них ей неудобно ходить, скользко и считает некрасивыми.
Злюка-закусюка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
І що обрала?
Так хоч би показати варіанти.
Я не цікавилася якось
Чи ваша в 9 вже знала всі фірми?
Я даю ссылку на магазин, она выбирает, моей 10.
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
І де вона обирала?
В конкретному магазині чи де?
Ви б могли написати більш конкретно, бо я кожне слово випитую як в інтерв‘ю)
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Яка ссилка? На який магазин?
Хата на мати• 20 ноября 2024
На всіх сайтах типу 6pm , next, Ugg.
Покажіть їй ці сайти наприклад ( чи які ви любите) і нехай обере кілька варіантів
Плету интриги• 20 ноября 2024
В Інтертоп їдете і там обираєте...
Плету интриги• 20 ноября 2024
Якщо онлайн то Ансвер. Ще є взуття непогане українське Miracle me
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
На всіх сайтах типу 6pm , next, Ugg.
На 6пм у нас вже немає часу місяць чекати. На некст недостатня якість. На Шафі чи Кідстафф хотіла обрати, але там без сортування ніяк. Купа ноунейму і китаю
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Дівчата, а прсто написати що саме обрали самі ваші самостійні діти ви не можете?
Вище написали Рейма, Екко
Я про це питала, а не сама чи не сама обирала
Я обов‘язково дам ій обрати з усіх варіантів
Злюка-закусюка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Яка ссилка? На який магазин?
В котором собираюсь покупать, где есть скидки. Интертоп, заландо, еобув, модиво. Ну или присылаю ей скриншоты обуви с разных сайтов или магазинов и она выбирает.
Ну вот я ей отправляла осенью. Предварительно она сказала, что хочет черные ботинки. Я полазала по скидкам и насобирала.
автор Капитанша • 20 ноября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую
Царевна_несушка• 20 ноября 2024
Моя в 9-10 в Джеокса ходила, класні, ноги завжди теплі і сухі.
В цьому році ще нічого не купили, сказала, що буде в адіках ходити. Вони трои утеплені, але ж то точно не зима. Ну нічого, змерзне пару разів і щось тепле точно захоче.
Хи хи, ну ну• 20 ноября 2024
Моя трішки старша, 11
Пішли в інтертоп, обрала якусь фігню ноунейм, минулого року . Я кажу подивись на якісне взуття. Фу бе не гарно, не модно, носити не буду. Я купила те що вона хотіла, вистачило до грудня. І потім мені прийшлось купувати більш якісне. Пояснила, що двічі в сезон ми купувати не будемо в майбутньому, тому тепер обирає щ того що я запропоную
Продавчиня кіз• 20 ноября 2024
Ecco, geox , skechers - все это носим , смотря какой бюджет , Я за нормальную качественную обувь .
4есотка• 20 ноября 2024
Geox и для морозов Uggs. Но на каждый день ребенку валенки все же не сильно хорошо, у них мягкий задник