Гудит уже полчаса, на Левом очень слышно
Loveandstyle• 20 ноября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Я живу в Киеве 40 лет , а такой гул слышу впервые....
Согласна. Притом я спрашиваю у знакомых в разных концах Киева и гул одинаковый. ТЭЦ я слышала, и это обычно в рамках пары районов
rainbow2018• 20 ноября 2024
Девочки, выкладывайте с подробностями, где что шумит и у кого под окнами какая ТЭЦ. Если есть фото или визиуализировались самолёты - тоже всё сюда выкладывайте. Если можно, с гугл-отметками на карте.
Это очень важно!
bella-mafia• 20 ноября 2024
Тец скидає пар, щоб у разі ракетного удару не сталося парового вибуху через надлишковий тиск (який був восени 2022 року, хто не знає). - це міра безпеки. Вона дозволяє знизити тиск у системі, щоб уникнути аварій.
Доречі, такою парою як скидає тец можна навіть різати метал.
Раніше пар скидали уночі, тому не всі його чули. Так як тец з якої скидають пар знаходиться біля води, то чутно на обох берегах нашого міста.
Ответ дляБиблиотекарь
Ха, я пам´ятаю, як знайома здивувалася у 35, коли побачила вдень на небі місяць
Я їй кажу, це нормально і таке кожен місяць, а вона: ’здрасті, я вже скільки живу і ні разу не бачила. Значить це дуууже рідкісне явище’
Ответ дляbrenda2305
ТЕЦ сбрасывает пар постоянно, и слышно району, возле которого ТЕЦ. Я на Печерске, гул капец. Пятая ТЕЦ ниче не сбрасывает. Это шо за ТЕЦ, шо слышно всему городу?
якраз було видно що скидає бо стовпи пара стояли над нею, і видно було що не просто пар піднімається а під тиском вилітає
Ответ дляbella-mafia
і навіть раніше, коли вона по ночам гуділа, все одно паніку розводили :)