Гудит уже полчаса, на Левом очень слышно
Я допоможу• 20 ноября 2024
Ответ дляSilviaa
У нас в районі немає ТЕЦ, а гул стоїть сильний, вже з півгодини
Позняки?
Тоже слышу, телеграм каналы пишут не хвилюватись
Wendy Rhoades• 20 ноября 2024
Ответ дляни на
Може літаки здійняли в небо, летять виского... Нам не скажуть того.
трохи схоже, але він рівномірний, тобто якщо б це був літак, то він би мав кружляти навколо одного мікрорайону)
Тому це скоріш за все дійсно ТЕЦ.
diamond_shop• 20 ноября 2024
Ответ дляни на
мені теж здається що літаки, гуде то ближче до дальше, якщо б це ТЕЦ, то звук мав би бути однаковим чи принаймні не наближатися/віддалятися
Ответ дляdiamond_shop
Рівень тиску може різний бути, тому і звук різний час від часу. Ну чого літакам літати стільки часу? Я на лівому, і коли тец спускають - то завжди чутно. Але зараз ну дуууже чутно.
brenda2305• 20 ноября 2024
ТЕЦ сбрасывает пар постоянно, и слышно району, возле которого ТЕЦ. Я на Печерске, гул капец. Пятая ТЕЦ ниче не сбрасывает. Это шо за ТЕЦ, шо слышно всему городу?