Шалена красуня• 20 ноября 2024

Підкажіть де можна такі купити ?

Дуже сподобались ці чоботи на одній з блогерів.Може хтось може підказати,що це за бренд або де такі можна купити? :_
Бурундучиха• 20 ноября 2024
Ермес)
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ось тут
Цвіпканя• 20 ноября 2024
І я в інста заскрінила взуття) Гугл фото посилає в інстаграм, але все не те, просто схожа підошва. Може тут хто знає
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Жесть, ну прям одне лице
Тюрюнь_Тюнь• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жесть, ну прям одне лице
Эти тоже надо найти.
Пасти Ла• 20 ноября 2024
Это Эрмес, но куча магазинов шьет копии и их рекламировать не гнушаются и многие блогеры, видела буквально на днях в ленте
Чемна панночка• 20 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Это конверсы. Сверху носок
Дівчина Бобула• 20 ноября 2024
Вони не всім підходять . Я приміряла оригінал - як чоботи у рибака.
І дуже на худу ніжку , у мене ікри трошки крупніші - не гарно
Дівчина Бобула• 20 ноября 2024
Доречі цікавий факт , я підробку теж шукала , незважаючи що модель мені не личить .
Не знайшла я підробки яка хоча б на 70% була як оригінал .
Тюрюнь_Тюнь• 20 ноября 2024
И ровные ноги. У меня чуть не ровные, то в подобных сапогах сбоку торчит некрасиво
df364tye3• 20 ноября 2024
очень , очень ,, но ноги надо иметь от ,,,
черная мамба• 20 ноября 2024
у массимо похожие 250 евро вроде - в общем в 10 раз дешевле ермеса
Эта_Шикарна)• 20 ноября 2024
Жокейські чоботи.
Пошукайте в інсті Vzutik, бачила днями там. В них і фізичні магазини є.
Броніки для Моніки• 20 ноября 2024
r one shoes, в инсте
Птица секретарь• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось тут
Губа не дура)
Ух яка ж Я• 20 ноября 2024
Автор, нумшо, берём?
мистерЛяпсус• 20 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А я нашла копию за $295
Бочка порохУ• 20 ноября 2024
На алике копия. Еще и с отзывами

https://a.aliexpress.com/_EwgMWYd

https://a.aliexpress.com/_ExxRyRb

https://a.aliexpress.com/_EjzsUnF