Мусик Пусик• 20 ноября 2024
Рясні місячні
Доньці 14.
На ніч ледве вистачило прокладки.
За день 3-4 шт. Це нормально?
На ніч ледве вистачило прокладки.
За день 3-4 шт. Це нормально?
Мусик Пусик
• 20 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Да, но если беспокоитесь сходите к гинекологу
Вона не хоче йти категорично, боїться
Стигла полуниця• 20 ноября 2024
Ответ дляПффф 100%
Це не рясні.
Ну у меня меньше ,ночью вообще почти не течет
Мусик Пусик
• 20 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Моя взяла нічну прокладку, і каже що ледве не протекла, а спала 7 годин
Пффф 100%• 20 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Яка різниця? 4 прокладки на день це звичайні місячні у межах норми. Діапазон норми може бути різний.
ПлакалаВАвто• 20 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Это индивидуально,а ещё зависит от анатомии
ХикориДикори• 20 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Вона не хоче йти категорично, боїться
Пока Вы отвечаете за ее здоровье, там ничего страшного нет. Главное поискать хорошего детского гинеколога, все равно после начала половой жизни нужно ходить раз год
ПлакалаВАвто• 20 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Це нормально. Рясні, це коли прокладки на 20 хвилин не вистачає. В мене так було один раз в житті через стрес. А так ,як у вашої донька все життя. В мене загин матки, тому постійно вночі заливає і постіль в плямах.
Рву и мечу• 20 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ультра нічні дуже мало вбирають.
Купіть їй нічні товсті лібресс у АТБ.
Мусик Пусик
• 20 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Ультра нічні дуже мало вбирають.
Купіть їй нічні товсті лібресс у АТБ.
Дякую, куплю, хай спробує.
Вона спала з нічною олвейс
Мусик Пусик
• 20 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
У моєї на постелі плям не було
Мусик Пусик
• 20 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Я їй це говорила, а вона каже що боїться дуже, як і інших лікарів.
Зате живіт у неї взагалі не болить, активна та весела у критичні дні
Рву и мечу• 20 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Дякую, куплю, хай спробує.
Вона спала з нічною олвейс
Олвейз я давно не користуюся, вони дуже тонкі і сіточка мені натирає.
Ось такі нічні. Не лише в АТБ бувають, але в АТБ більші пачки.
На день є лібресс тонкі з поверхнею, як бавовняні. Вони м´які і приємні до тіла. Денні у рожевих пачках.
Дідова баба• 20 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Дякую, куплю, хай спробує.
Вона спала з нічною олвейс
То труси на ночь. Для месячных. И удобно и ничего не протекает. Как памперс
Голубая фишка• 20 ноября 2024
4 прокладки в день и аж одна за ночь - это нормальные, не обильные.
Купите ребенку трусы для КД, очень удобно.
А так протечь может любая прокладка ночью, это нормально. Тело спит, потом двигается, накопленное выходит одним рывком, не успевает распределиться.
Злюка бобер• 20 ноября 2024
Автор, це варіант норми.
Але на всякий випадок стежте періодично за рівнем гемоглобіну, при рясних місячних він іноді (не завжди) може падати і спричиняти анемію.
В мене несподівано виявили анемію (низький гемоглобін і дуже високі тромбоцити), поставили вторинну анемію на фоні хронічної крововтрати. Місячні за описом стали як у вашої доньки, а раніше були меньш інтенсивні, але гінеколог проблеми не побачив.