Аноним с кешбеком• 20 ноября 2024
Много гемора с бизнесом
Люди которые занимаются бизнесом среднем ну например кто-то имеет своё кафе, скажите как у вас много геммора с бумагами то есть с документами, Как часто вы бываете в налоговой.
4есотка• 20 ноября 2024
Зачем часто быть в налоговой? Существует куча программ для электронной сдачи отчетности. Судя по вопросам, то бизнес вам лучше не начинать
Аноним с кешбеком
• 20 ноября 2024
Ответ дляКиппи
Для цього є бухгалтер.
Ну можливо хтось хоче зекономити на бухгалтері ,і займається цим самим
Ответ дляАноним с кешбеком
З досвіду скажу, що економія така собі. На штрафах більше витратять. Ви або самі розбираєтеся в податковому законодавстві, або шукаєте собі бухгалтера- консультанта. Забажаєте поспілкуватися - запрошую в особисті.
Обнимашкина• 20 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А почему Вы решили бизнесом заняться?
Акукарача• 20 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
кто такой умный, поатит потом в три раза больше
Акукарача• 20 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А почему Вы решили бизнесом заняться?
неипочему, а зачем
Аноним с кешбеком
• 20 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А почему Вы решили бизнесом заняться?
Де написано, що я вирішила зайнятися бізнесом? Це, що я задаю питання подібні це ще про ,що не говорить.
ЯНаПэПэ• 20 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
ок. їздити в податкову взагалі не треба, вся звітність в електронному вигляді!
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Не ясно що ви називаєте гємором, бізнес це дисципліна, організованість, відповідальність, вміння делегувати свої обов’язки.
TANYA 0 0 0 0• 20 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
гемор с клиентами их... поредело
І це кругом так, я взагалі не розуміють як ті кафе ще виживають, ну хіба що на доставку працюють
Заюшка_хозяюшка• 20 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Якщо так потрібно економити, то для чого тей бізнес? В податкову зараз ніхто не ходить, немає потреби. Все електронно здається.