Млинець Мій• 20 ноября 2024
Приснились кроколили на дні в річці, спокійні, розшифруйте?
Допоможіть розшифрувати сон
Страхованная• 20 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Кто-то в засаде сидит, ждет пока вы ошибетесь
Не кто-то, а кроколили
Мядуза аля моргонер• 20 ноября 2024
Крокодили часто символізують приховані загрози або страхи. Їхній спокій вказує на те, що страхи або проблеми наразі неактивні, але все одно присутні у підсвідомому.
Можливо, є якісь невирішені питання або відчуття загрози, які ви сприймаєте спокійно, але вони потребують уваги. Можливо ви навчилися контролювати свої страхи та знаходити внутрішній спокій.