Вумна, аж страшно• 20 ноября 2024

Чи варто нам бути разом?

Мій чоловік (30 років) і я (22 роки) одружені вже 4 роки. Нашій дитині 2 роки. Він працює і не погано заробляє, я теж займаюсь дитиною і підробляю майстром манікюру. Іноді наша дитина буває в його батьків (не більше місяця) і в цей період я працюю в салоні. Сталось так що я не хочу свого чоловіка. Мене не збуджує нічого. Він дуже класний батько і чоловік, але як виявилось чоловік з нього не дуже. Він турбується про мене і все інше, але вчора я знайшла його переписку з іншими жінками, де він розповідав що він самотній і живе сам, і що він їі поведе на каток( а мене за 4 роки навіть в кіно не повів). Я виплакала все за ніч і сказала, що якщо нас нема в його житті в тій переписці то і по справжньому мене з дитиною не буде і його житті. В результаті він сказав, що я його принижувала якось( переписка була менше року тому, але більше частину він добре сховав на іншому аккаунті куди я зайшла потім,але він вже все видалив) і через це він почав спілкуватись з іншими, але сказав, що не зраджував мені. Ми помирились. Він сказав, що останні пару місяців все було ідеально і що він перестав спілкуватись. Натомість я розумію, що я не хочу жити все життя з ним. Що я хочу інших чоловіків. Я хочу «нагулятись». Він був моїм першим і єдиним чоловіком. І я ні разу за увесь час не кінчала, а перші два роки так взагалі відчувала біль підчас сексу, але терпіла, бо йому було потрібно. Коли я подумала, що ми з дитиною можемо піти від нього і поїхати в іншу країну де я буду вільна як жінка і буду мамою що піклується про дитину, я так само думала про те що він ідеальний батько і іншого я не знайду для дитини. Тепер мене мучає це все, бо я живу з чоловіком по суті через дитину. Чоловік це розуміє і знає. Я казала йому, що мені не подобається наш секс і що я хочу що б в мене були мурахи від чоловіка, а не просто роздягнулась лягла 5 хвилин не зрозуміло чого, поки він кінчить і все. В нашому житті мало романтики. Що мені робити? Я не хочу зраджувати, але відчуваю що мені тяжко не думати про це. (П.с. Чоловік намагався зробити так, аби я кінчила, але нічого не виходе я не можу рослабитись). Як нам продовжити жити з цим усім? Хочу дізнатись думку інших людей. (Прошу не засуджуйте)
Результат:
вже голосів: 42
35 (83.33%) Розійтись
7 (16.67%) Бути разом
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Почитайте вверху. Незаменимый работник едет .

Она ещё не придумала вариант, шо папаша может не дать разрешения на выезд дитятки.

Ну или сейчас тролиха напишет, шо дитятка записана только на нее, и она сможет выехать без всяких проволочек.
під час військового стану не потрібен дозвіл
Поросенка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ні не думаю, я працюю і далі буду працювати, чого всі так на це накинулись.
Вот именно: не думаете. От этого и проблемы.
автор Вумна, аж страшно • 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка

В україні поки воєнний стан можна виїхати.
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Хто сказав, що я не буду працювати? Майстри манікюру отримують від 20€ за один манікюр))) тому дитина в садку, я на роботі)
а мінімум 40% податків не забули відрахувати?
а скільки коштує оренда, їжа, страховка, садочок, комунальні? порахуйте скільки вам маніків треба зробити, щоб покрити базові витрати
Борода• 20 ноября 2024
Ответ дляк.Буланова
Тролляка какая
Учись и приходи в следующий раз
Хай рожає третього
Акукарача• 20 ноября 2024
автор, він гуляє і буде гуляти. Лише вам вирішувати чи жити з ним

і чи взагалі потрібен той постійний чоловік, чи краще коханець адекватний.. яких можна міняти раз в пару років ))
Добре! ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДІ. П.С. Я НЕ СИДЖУ НА ШИЇ ЧОЛОВІКА І СТАРАЮСЬ ПРАЦЮВАТИ І СИДІТИ РАЗОМ З ДИТИНОЮ. ЗА ДВА РОКИ ДИТИНА ТІЛЬКИ ДВА МІСЯЦІ БУЛА В БАБУСІ. ТАКОЖ Я ПРИЙМАЮ ЛЮДЕЙ В БУДНІ ВВЕЧЕРІ І НА ВИХІДНИХ. ТОМУ НЕ ТРЕБА ДУМАТИ, ЩО Я ЗАБИВАЮ НА ДИТИНУ І ЗАЙМАЮСЬ ФІГНЬОЮ. Я ЗАКРИВАЮ ЗАПИТАННЯ.
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Это пока папаша не подал запрет на выезд ребенка. Почитайте юр.форумы.
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А где ж дитятка, когда клиенты приходят? С нянькой сидит?
Удачная• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Але він так плакав від того, що я сказала,що піду, я не така жорстока, аби терпіти його плач😅 не знаю, що ще сказати
У подруги майже наречений (жили разом та планували в ближчі півроку весілля) був в від‘їзді по роботі 2 місяці. Приїхав, каже, навіть обійняв як знайому, а не кохану. Ну подумала, дорога далека, заморився.
Вдома поки був в вані телефон лишив на столі. І там же і відкривати не треба було- повідомлення від якоїсь «я вже скучаю», «я тебе все одно буду чекати». признався, вибачався. Подруга каже: всю ніч просидів біля ліжка плакав. Але не пробачила, розійшлися.
Ответ дляБрехушечка
Чоловік сидить з ним
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
батько не може під час воєнного стану заборонити вивезти дитину від війни
Ответ дляУдачная
Пощастило, що вона така сильна марально.
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чоловік сидить з ним
а за кордоном хто сидіти буде, поки ви будете заробляти на базові потреби?
Брехушечка• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Родственники. Она ж к ним едет
Ответ длявре_Динка
Я вже дізнавалась яка допомога можлива з садками, для українських дітей. Тому в інформаціонному плані я все підготувала. Де жити на перший час я маю. Також я заробила за місяць в салоні декілька сотен доларів, котрі тримаю на всяк випадок тому я маю запас на життя.
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Родственники. Она ж к ним едет
родичі працюють, щоб свої базові витрати закрити
Ответ дляБрехушечка
Родственники. Она ж к ним едет
Та боже ви заспокоїтесь? Я ще не збираюсь їхати за кордон, але я все дізнавалась на всяк випадок. Дайте мені спокій з цим.
вре_Динка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
вам треба буде витратити декілька тисяч доларів
я не хочу вас принизити, в жодному разі, але хочу щоб ви підготувалися ретельніше
Удачная• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Це я за те, що навіть ті, хто признаються в зраді чи просто коли дівчина хоче розійтися - можуть плакати, показувати всі емоції, щоб пожаліли. Бо в моменті може вони дійсно правдиві, але треба дивитись загалом на все.
Їй було звичайно легше: в них нічого не було спільного матеріального, була хороша робота, всі їх спільні друзі підтримали її.
Цідило правди• 20 ноября 2024
Езжайте в Германию на пособия.
Байрактара• 20 ноября 2024
Авторе, поверну вас на землю: ви ніяка мама, саме ви із вашим чоловіком показуєте дитині як треба жити у брехні, терпіти глотати та інше. Ви обоє погані батьки. І ваше небажання жити нормальним життям- це не за для дитини,а виключно за для вас, бо саме ви через ваші страхи тримаєтеся за те, що із самого початку вам не підходило. І так, ваша дитина також буде нещасливою у відносинах, бо просто не знає як може бути у нормальній родині.і так, це саме ваша провина
Молчавочка• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка

Не надо сейчас разрешение
Ответ дляЦідило правди
Езжайте в Германию на пособия.
Я поки нікуди не збираюсь, я не можу просто забрати дитину в люблячого батька. Те що я думаю про те, що я поїду з дитиною, влаштую в садочок, буду працювати підчас садочка і тому подібне, не значить що я завтра це вже зроблю
Молчавочка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А ребенка куда денете пока работать будете?
Мизимец• 20 ноября 2024
Самое страшное, что вы живете в постоянном мучении,хотя вы еще сущее дитя. Зачем и от кого вы сбежали в лес к этому медведю - это вам самой надо подумать. Но вам рождали не для страданий, а для радости и счастья. Как и вы своего малыша. А что он видит? Ежедневную пытку. Если вы останетесь в этом плену, ваш ребенок вырастет либо рабом, либо тюремщиком.
Поэтому. Входите в процесс развода спокойно и взросло,никаких эмоций. Вам нужно на максималке получить имущество и содержание на ребенка.
И прекратите пытку сексом. Когда сможете расслабиться, сама найдете свой оргазм, а потом и уже мужчину,который его с вами разделит.
Ответ дляБайрактара
В мене була точно така сама ситуація в сімʼї. Дякую за вашу думку
Молчавочка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чоловік сидить з ним
А когда мужа не будет с кем будет ребенок?
Байрактара• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Люблячий батько не може бути брехуном, зрадником та боягузом, це неможливо
Молчавочка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
В смысле вы подождете пока ребенок не вырастет и не съедет ?