Вумна, аж страшно• 20 ноября 2024
Чи варто нам бути разом?
Мій чоловік (30 років) і я (22 роки) одружені вже 4 роки. Нашій дитині 2 роки. Він працює і не погано заробляє, я теж займаюсь дитиною і підробляю майстром манікюру. Іноді наша дитина буває в його батьків (не більше місяця) і в цей період я працюю в салоні. Сталось так що я не хочу свого чоловіка. Мене не збуджує нічого. Він дуже класний батько і чоловік, але як виявилось чоловік з нього не дуже. Він турбується про мене і все інше, але вчора я знайшла його переписку з іншими жінками, де він розповідав що він самотній і живе сам, і що він їі поведе на каток( а мене за 4 роки навіть в кіно не повів). Я виплакала все за ніч і сказала, що якщо нас нема в його житті в тій переписці то і по справжньому мене з дитиною не буде і його житті. В результаті він сказав, що я його принижувала якось( переписка була менше року тому, але більше частину він добре сховав на іншому аккаунті куди я зайшла потім,але він вже все видалив) і через це він почав спілкуватись з іншими, але сказав, що не зраджував мені. Ми помирились. Він сказав, що останні пару місяців все було ідеально і що він перестав спілкуватись. Натомість я розумію, що я не хочу жити все життя з ним. Що я хочу інших чоловіків. Я хочу «нагулятись». Він був моїм першим і єдиним чоловіком. І я ні разу за увесь час не кінчала, а перші два роки так взагалі відчувала біль підчас сексу, але терпіла, бо йому було потрібно. Коли я подумала, що ми з дитиною можемо піти від нього і поїхати в іншу країну де я буду вільна як жінка і буду мамою що піклується про дитину, я так само думала про те що він ідеальний батько і іншого я не знайду для дитини. Тепер мене мучає це все, бо я живу з чоловіком по суті через дитину. Чоловік це розуміє і знає. Я казала йому, що мені не подобається наш секс і що я хочу що б в мене були мурахи від чоловіка, а не просто роздягнулась лягла 5 хвилин не зрозуміло чого, поки він кінчить і все. В нашому житті мало романтики. Що мені робити? Я не хочу зраджувати, але відчуваю що мені тяжко не думати про це. (П.с. Чоловік намагався зробити так, аби я кінчила, але нічого не виходе я не можу рослабитись). Як нам продовжити жити з цим усім? Хочу дізнатись думку інших людей. (Прошу не засуджуйте)
Результат:
вже голосів:
35 (83.33%)
Розійтись
7 (16.67%)
Бути разом
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
В україні поки воєнний стан можна виїхати.
Виїзжайте. Вы з чоловіком разом не будете все одно. Але!
Послухайте мою пораду УВАЖНО будь ласка. Я сама розведена і шла від чоловіка.
Виїзжайте таємно, щоб він не знав куди. Тоді будете вільною.
Майте на увазі що його батьки прив´язані до онука і не раді будуть, що він поїде за кордон, будуть Вам перешкоджати.
Найкраще зберіть необхідні речі і скажіть що їдете до прдруги. І виїзджайте. Успіхів
Або лишайте дитину чоловікові, як розгоядаєте такий варіант. але будьте готові до засудження суспільством
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
а мінімум 40% податків не забули відрахувати?
а скільки коштує оренда, їжа, страховка, садочок, комунальні? порахуйте скільки вам маніків треба зробити, щоб покрити базові витрати
То що з чоловіком краще?
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Та боже ви заспокоїтесь? Я ще не збираюсь їхати за кордон, але я все дізнавалась на всяк випадок. Дайте мені спокій з цим.
Не переживайте, обирайте країни де є державна допомога
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Приблизно такий в мене поки план🤷♀️
Угробити своє життя?
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У вас в голові каша.
Для вас зараз в шлюбі яка проблема основна? Не кінчаете?
Так чому не сходити спочатку до сексолога?
Соромно? А після розлучення по чужим хуям не соромно буде скакати?
Я би спочатку сама сходила до лікаря, а потім з чоловіком. Бо ламати легко, важко будувати.
Вона не любить чоловіка ось проблема
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Вона не любить чоловіка ось проблема
Вышла замуж за удобного?
Может правильно написала ненагулялась, не любила ни кого?
Опыта нет. Мудрости не, чтобы хранить то что есть.
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вышла замуж за удобного?
Время майже дитиною вийшла заміж, посилилася, так що тепер усе життя терпіти? Пройшли ті часи
Вумна, аж страшно
• 20 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Нажаль більшість засуджують. Я хотіла послухати думку інших людей)
Вумна, аж страшно
• 20 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вышла замуж за удобного?
Так мій чоловік став зручний, і це як мінімум два роки моєї роботи, він був зовсім іншим і не вмів навіть їсти собі приготувати, тому зручним його зробила я. Я не домогосподарка і не прибиральниця, я теж працюю і працювала і тепер ми все робимо разом. Але я не хочу все життя жити з зручним чоловіком, але який може зрадити в будь-який момент
Вумна, аж страшно
• 20 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Я ніде не казала що з чоловіком краще, і впевнена що вони рано чи пізно розведуться, якщо це не тролінг, але треба більше продумати моментів, і зняти рожеві окуляри
Ми щойно розмовляли з чоловіком і він розуміє це все, я йому сказала що я ще не нагулялась, що мені не подобається наш секс і багато інших дрібниць. Він сказав що розуміє, що я можу піти від нього і що він нічого не може зробити якщо я піду до іншого чи ще щось, через те що він був єдиний і перший він це розуміє. А ще дуже вибачається, що спілкувався з іншими ( і я так і не дізнаюсь чи він з кимось бачився вживу.)