МадамОхмури• 16 ноября 2024

Службовий роман... Ви б на таке пішли?

В мене є залицяльник на роботі. Між нами робочі, дружні стосунки, але він натякає весь час на щось більше. Я заміжня, він одружений, у обох є діти. Як чоловік він мені симпатичний, з ним легко спілкуватися, ми розуміємо один одного. Я керуюся розумом і тому сказала йому, що між нами нічого бути не може, бо у нас є родини, обов´язки, і це ні до чого хорошого не приведе, то для чого псувати хороші стосунки?Він же мені почав вливати в вуха, що з дружиною все складно, їх зв´ язують лише діти та побут, але дітей він не кине. Я одразу почала думати про його дружину, дітей, нащо він так з ними?Вона ж йому довіряє, мабуть. А я впевнена, що він вже зраджував їй раніше і я не перша до кого його "тягне".
ГейТуда• 16 ноября 2024
зачем гадить там, где получаешь деньги на еду?
Вчителька з мікрорайону• 16 ноября 2024
Ну нахер вам эти проблемы? Сразу из описания понятно, что мужик не прочь присунуть той, кто даст
Love_Love_Love_• 16 ноября 2024
лядун звичайний, для чого взагалі це обговорювати?
ЖенаАйтишнеГа• 16 ноября 2024
Нет, конечно. Если не хотите искать потом новую работу
Чесно брешу• 16 ноября 2024
не казав,що він з дружиною не спить ?
Гарантую неперелевки• 16 ноября 2024
На роботі Боже збави. Не сру, де працюю. Та і хтось дізнається по любому. Мужику нічого, а баб таких підстилками вважають. Тому, на роботі точно б ні.
А взагалі, я такими гавномутками не займаюсь)))
Гарантую неперелевки• 16 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
не казав,що він з дружиною не спить ?
І діток до 18 хоче виховати в родині повній, а тоді вже піде)))
Потребую апгрейду• 16 ноября 2024
У мене по іншому було, але судячи з вашого опису це не ваш варіант. Тому не ведіться. Ми з чоловіком так замутили на роботі. Сім років вже живемо. І працюємо досі разом. Але я точно знала що з попереднім чоловіком вже життя не буде. У нього аналогічно так було з жінкою (
размахер• 16 ноября 2024
Как много букв.
У меня был служебный роман, разрушать семьи никто не планировал.
Как начался, так и закончился.
автор МадамОхмури • 16 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну типу того) Насправді він хороший батько, дітей своїх любить і приділяє їм багато часу. А от дружина його не поважає, по ходу. Вона гарно заробляє, тому я впевнена, що в побуті все зав´язане на ній. Скоріше за все, він не відчуває себе вдома чоловіком і тому шукає на стороні підтримки, ніжності. Я на це не піду, 100%. В мене з чоловіком вже сусідські стосунки, але він гарний чоловік, надійний. Але ж є такі, що погоджуються на службовий роман, на що сподіваються?
Калинові вуста• 16 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Зачем вам судить других, о себе подумайте
Кровавый бархат• 16 ноября 2024
Так он уже и Вам, автор, голову задурил и мозги запудрил - Вы начали сомневаться! Нафиг оно Вам надо это всё?! Цените то, что имеете, а этот хрыч - обычный бабник. Другая бы вообще его жене всё рассказала и сняла бы с себя ответственность. Автор, не лезьте в это говно! Себе дороже будет!
Рубаю олівлє• 16 ноября 2024
блин я еще понимаю когда типа у обоих любовь неземная, сердечки в глазах и бабочки в животе, а тут просто шлюхан ищет куда присунуть
Куда ж без меня• 16 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
«Вона гарно заробляє, тому в побуті все на ній»
Т е женщина и зарабатывает, и быт на ней, а он себя видите ли мужчиной не чувствует, и вместо того чтобы тоже гарно зароблять или взять часть быта, он ищет утешения на работе! Тьфу блин!
kissulichka• 16 ноября 2024
А я бы повелась
Шкварочка• 16 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Как много букв.
Как начался, так и закончился.
То для чого такий роман треба? Яка вигода? Піську вигуляли?
Сундучок с каникулами• 16 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Потім дружина захворіє по класиці)
Потребую апгрейду• 16 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я вам написала на що сподіваються)) це була доля в нашому випадку. В вашому ні
Творог для розжига• 17 ноября 2024
Автор,він просто хоче переспати з вами,заспокойтеся.