Вумна, аж страшно• 20 ноября 2024

Чи варто нам бути разом?

Мій чоловік (30 років) і я (22 роки) одружені вже 4 роки. Нашій дитині 2 роки. Він працює і не погано заробляє, я теж займаюсь дитиною і підробляю майстром манікюру. Іноді наша дитина буває в його батьків (не більше місяця) і в цей період я працюю в салоні. Сталось так що я не хочу свого чоловіка. Мене не збуджує нічого. Він дуже класний батько і чоловік, але як виявилось чоловік з нього не дуже. Він турбується про мене і все інше, але вчора я знайшла його переписку з іншими жінками, де він розповідав що він самотній і живе сам, і що він їі поведе на каток( а мене за 4 роки навіть в кіно не повів). Я виплакала все за ніч і сказала, що якщо нас нема в його житті в тій переписці то і по справжньому мене з дитиною не буде і його житті. В результаті він сказав, що я його принижувала якось( переписка була менше року тому, але більше частину він добре сховав на іншому аккаунті куди я зайшла потім,але він вже все видалив) і через це він почав спілкуватись з іншими, але сказав, що не зраджував мені. Ми помирились. Він сказав, що останні пару місяців все було ідеально і що він перестав спілкуватись. Натомість я розумію, що я не хочу жити все життя з ним. Що я хочу інших чоловіків. Я хочу «нагулятись». Він був моїм першим і єдиним чоловіком. І я ні разу за увесь час не кінчала, а перші два роки так взагалі відчувала біль підчас сексу, але терпіла, бо йому було потрібно. Коли я подумала, що ми з дитиною можемо піти від нього і поїхати в іншу країну де я буду вільна як жінка і буду мамою що піклується про дитину, я так само думала про те що він ідеальний батько і іншого я не знайду для дитини. Тепер мене мучає це все, бо я живу з чоловіком по суті через дитину. Чоловік це розуміє і знає. Я казала йому, що мені не подобається наш секс і що я хочу що б в мене були мурахи від чоловіка, а не просто роздягнулась лягла 5 хвилин не зрозуміло чого, поки він кінчить і все. В нашому житті мало романтики. Що мені робити? Я не хочу зраджувати, але відчуваю що мені тяжко не думати про це. (П.с. Чоловік намагався зробити так, аби я кінчила, але нічого не виходе я не можу рослабитись). Як нам продовжити жити з цим усім? Хочу дізнатись думку інших людей. (Прошу не засуджуйте)
Результат:
вже голосів: 42
35 (83.33%) Розійтись
7 (16.67%) Бути разом
автор Вумна, аж страшно • 20 ноября 2024
Ответ дляМизимец
Самое страшное, что вы живете в постоянном мучении,хотя вы еще сущее дитя. Зачем и от кого вы сбежали в лес к этому медведю - это вам самой надо подумать. Но вам рождали не для страданий, а для радости и счастья. Как и вы своего малыша. А что он видит? Ежедневную пытку. Если вы останетесь в этом плену, ваш ребенок вырастет либо рабом, либо тюремщиком.
Поэтому. Входите в процесс развода спокойно и взросло,никаких эмоций. Вам нужно на максималке получить имущество и содержание на ребенка.
И прекратите пытку сексом. Когда сможете расслабиться, сама найдете свой оргазм, а потом и уже мужчину,который его с вами разделит.
Мої батьки віддали мене як собаку до ще гірших батьків. Я вчора плакала не тому що чоловік зрадив, а тому що я навіть йому не потрібна. Моі прийомні батьки пили і бились. Але я виросла вчилась в школі і закінчила коледж, зараз вчусь в інституті( це аби ви не думала що я типова представниця сімʼ алкашів)
Мизимец• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я вже дізнавалась яка допомога можлива з садками, для українських дітей. Тому в інформаціонному плані я все підготувала. Де жити на перший час я маю. Також я заробила за місяць в салоні декілька сотен доларів, котрі тримаю на всяк випадок тому я маю запас на життя.
Едьте, но спокойно. Я сама из тех родственников, что помогли. И не одной женщине с ребенком. У всех все отлично. И у вас тоже будет.
Ответ дляМолчавочка
В смысле вы подождете пока ребенок не вырастет и не съедет ?
Приблизно такий в мене поки план🤷‍♀️
Молчавочка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Приблизно такий в мене поки план🤷‍♀️
Отличный план
Ответ дляМизимец
Дякую, поки я думаю і планую, хочу приїхати підготовленою і не завдавати клопоту нікому)
Стрекозей• 20 ноября 2024
Як на мене, то можливо у вас велика різниця у віці і погляди на життя. Ви рано вийшла заміж, і вам здається, що якби не вийшли, то життя було б 100%краще
Ответ дляСтрекозей
Я так не думаю. Але мені здається що я не хочу жити без кохання. Але тако ж мене зтримує дитина, котрому потрібен батько. І я не хочу руйнувати сімʼю навіть якщо це буде поганий приклад( можливо)
Мизимец• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Вы очень сильная и умная женщина. У вас все получится. Вам предлагают помощь - берите. На голову вы не сядете точно, будете работать, учить язык, строить нормальное будущее себе и ребенку.
Не слушайте завистливых терпилок, у них все намного хуже вашего, вот и клюют вас.
Действуйте спокойно и осторожно. Удачи вам!
Мизимец• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ничего страшного, если и похлопочут. Я хлопотала и норм, меня очень радует, что получилось.
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
У вас в голові каша.
Для вас зараз в шлюбі яка проблема основна? Не кінчаете?
Так чому не сходити спочатку до сексолога?
Соромно? А після розлучення по чужим хуям не соромно буде скакати?
Я би спочатку сама сходила до лікаря, а потім з чоловіком. Бо ламати легко, важко будувати.
Ответ дляМизимец
Дякую вам. Я вже знаю англійську на розмовному рівні, в плані далі-французька, бо якщо мені з дитиною доведеться їхати то це буде саме Франція🥺
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У вас в голові каша.
Проблема: я не хочу свого чоловіка. Проблема 2: є ймовірність що він мать його совал свій хуй в іншу)
Проблема 3: я не хочу руйнувати те що на що поклала роки свого життя
Проблема 4: я жива людина а ще доволі приваблива і фігуріста і я теж хочу інших людей. Але не роблю цього з поваги до чоловіка, точніше через поваги якої вчора не стало
Hench• 20 ноября 2024
Який шаблонний тріль, ще з перших абзаців зрозуміло стало.
Ответ дляHench
Я не дуже розумію, що ви маєте на увазі
Не служанка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Хто сказав, що я не буду працювати? Майстри манікюру отримують від 20€ за один манікюр))) тому дитина в садку, я на роботі)
Скільки? 20? На них ви не проживете
Не служанка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Не знаю, але жити все життя з людиною, яка не підходить теж не хочеться. Я не хочу руйнувати сімʼю, але я теж людина і хочу насолоджуватись життям
Коханець?
Ответ дляНе служанка
Коханець?
Ну це зрада, хочеться бути чесною, на відміну від свого чоловіка.
Ответ дляНе служанка
Скільки? 20? На них ви не проживете
Моя подруга в Італії бере 25€ за манік. В день в не по 3-5 людей крім неділі. Тому це ліпше ніж стояти за барною стойкою аз 1300€ в місяць.
Мизимец• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Франция будет непростым решением, но с поддержкой вы справитесь. Пусть вам помогут найти ближайший интеграционный центр, они есть по европе везде.
Вам сразу нужны языковые курсы, запись на них сильно забита, без помощи не попадете. Но у вас приоритет возраста, так что реально, надо постараться.
Плюс в ИЦ есть занятия для ребенка и семенары по интеграции в стране. Очень советую ими пользоваться.
Еше они дают переводчиков для посещения гос органов и медиков.
Разберитесь с мед.страховкой и попросите родственников подыскать терапевта для вас и ребенка.
Это самое срочное.
Не служанка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А квартира мінімум 1 тис євро в міс
Ответ дляНе служанка
А квартира мінімум 1 тис євро в міс
Ви там були?) послухаю вас
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Проблема 1 та 4 це наслідки того що ви не отримуєте задоволення від сексу.

Якби кульмінували, хотіли би ще і ще з чоловіком або знайшли того з ким змогли.
Але я думаю, що з чоловіком у вас все може ще бути.
Проблема 2, огида. Але може він теж може хотіти іншої, чоловіки отримують задоволення, підчас того коли займаюсь сексом з жінкою яка отримує задоволення від чоловіки.
Проблема 3 це не проблеми. Це звичайне життя, взагалі, що у вас воно склалася добре, це треба берегти.
Секс, це вагома частина життя, це задоволення.
Перед тим як все руйнувати. Спробуйте в собі розібратись чому ви не можете розслаблятись під час сексу та отримати задоволення.
А потім вирішуйте як далі жити, з чоловіком, і іншим. Бо не має гарантії що з іншим у вас все буде ок в ліжку
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чесною, в першу чергу буди треба з собою.
Зараз ви про ’хочу бути правильною для всіх’
Вам же подобаються інші чоловіки, чому інші жінки не можуть подобатись вашому чоловіку. Тим паче що як ви вище написали самі, 7 хв потерпіла, бо цеж секс і він треба чоловіку.
Хоча самі теж хочете сексу і вже навіть з іншими чоловіками.
Не служанка• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ви там були?) послухаю вас
У мене там подруга. На 3х роботах. Дитя а садку з болячки не вилазить. А тут ви як кіт в маслі, лише б мужика для сексу знайшли
Ответ дляНе служанка
Лол, якби я була в маслі я б не писала нічого)
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не спорю, що він може хотіти інших, це нормально, мене бісило, що він писав, що в нього нікого нема. А ще, що я йому не зраджувала, а він собі може це дозволили, мене тут захейтили, що я хочу інших чоловіків, але те що мій чоловік хоче інших всіх пропустили повз вуха. Висновок з коментарів інших людей: я огидна, я хочу інших, я хочу поїхати в іншу країну з дитиною аби трахатись з іншими на очах в дитини. Лол😅 я не очікувала такого напливу хейту. Якби я думала тілько про пісюни інших мужиків моя дитина з голоду вмерла б🤣
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Якщо внесли на розгляд свою білизну, то читайте думки інших людей, вони право мають на власну думку.
Брати їх до уваги чи ні то ваша справа.
У вас сім´я, дитинки і не такі великі проблеми як у інших.
У вас є проблеми які можна вирішити, просто це робити треба разом з чоловіком, як не вийде то вже буде інша справа.
Було б добре, щоб ви розкрили свою жіночність зі своїм чоловіком, ви вже пройшли з ним частину свого життєвого шляху.
То що ви та він може хотіти інших, не означає, що то не будуть ті ж граблі що у вас наразі.
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
Вам треба це на не форуму обговорювати а з чоловіком.
Чого вам не вистачає, чого йому. Вас повинен чоловік вислухати, я ви його.
Вам є за що боротись, пошук нового чоловіка це ’найлегший спосіб’.
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2024
В нього і до вас були жінки. Він може знати про секс багато, а може і не знати.
Більшість сімей які у шлюбі 20+ років можуть мати когось позашюбом, може з часом і ви будете мати, хто знаеє.
Мені здається якщо і є ті що не мають, то якось доходять до тієї здогади, хтось легко, а хтось як ви через перешкоди.
Суцільна зрада• 20 ноября 2024
Ответ дляБрехушечка
Почитайте вверху. Незаменимый работник едет .

Она ещё не придумала вариант, шо папаша может не дать разрешения на выезд дитятки.

Ну или сейчас тролиха напишет, шо дитятка записана только на нее, и она сможет выехать без всяких проволочек.
Война, выезд без разрешения