Ліплю вареники• 20 ноября 2024

Ви б погодилися?

Працюю бухгалтером, держслужба, чистими виходить 20 тисяч, взагалі з 9 до 18, але часто затримуюсь, іноді треба вийти на вихідних, постійний головняк через порушення строків виконання, і перекидання роботи з інших відділів.

Пропонують роботу помічником бухгалтера, типу на первинну, на 4 години в день (графік по домовленості), чистими 8 тисяч, офіційне працевлаштування.
Ви б погодились, враховуючи що на цій роботі вже вигоріли і хочеться якось відпочити, зняти з себе відповідальність?
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2024
С 20 на 8 - я бы не согласилась.
И не факт, что на первичке у вас будет 4 часа
ДинамоКит• 20 ноября 2024
Если деньги не имеют значения и хочется отдохнуть, возможно.
автор Ліплю вареники • 20 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
С 20 на 8 - я бы не согласилась.
Шукають саме на пів дня людину
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Отдохнуть на первичке? Это шутка такая?)
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Шукають саме на пів дня людину
Вы их объёмы знаете? Уверены, что точно на пол дня?
ДинамоКит• 20 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор написала: и хочется отдохнуть. Ей виднее.
автор Ліплю вареники • 20 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Я нещодавно закінчила курси нарощування вій, поки б у вільний час брала клієнтів, а згодом могла б відмовитися від офісної роботи (розглядаю саме як перехідний варіант, щоб не залишитись взагалі без доходу, поки наберу базу і вийду на пристойний рівень)
автор Ліплю вареники • 20 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Просто зараз - торба, зашиваюсь
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Просто зараз - торба, зашиваюсь
Верю. Но первичка за 8 тысяч - вообще не вариант.
Только сегодня общались с коллегой - его жена работала много лет в проэктном институте. Ушла лаборантом в вет клинику - с 8 до 13 на 14000. Вот это человек пошёл ’отдохнуть’)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 ноября 2024
если на этой можно расти и не такой головняк.
Ніночка все буде• 20 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Автор, скільки Вам років і в якому Ви місті? Робота в тій самій організації? Яка подальша перспектива для Вас?
Туся муся• 20 ноября 2024
ну, а если не успели все занести - встали и пошли домой? смотрела вакансии бухгалтеров по первичке - в основном плюс еще что-то, налоговые накладные, акты сверок и т.д.
автор Ліплю вареники • 20 ноября 2024
Ответ дляНіночка все буде
Ні, організація інша.
Перспективи мені не цікаві, мені б скинути з себе ярмо відповідальності і потроху відійти від офісної роботи
автор Ліплю вареники • 20 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Не знаю, поки не погоджувалась і не задавала питань