Ms. Iphone• 20 ноября 2024

Хто фарбується у світлі відтінки вдома

Дівчата, підкажіть якою фарбою фарбуєтесь назва то номер?
В мене був світло-русий колір, зараз вже 50% сідий
хочу перейти на домашню фарбування, бажано професійною фарбою щоб якість волосся зберігалась.
Тільки не так щоб коріння висвітлити і потім тонування, а щоб просто фарбувати коріння. Це можливо?
Удодала фото, як приклад
Буду рада вашим порадам 🍂
Тра Ля Ля• 20 ноября 2024
Мечты мечты) но я верю, тоже)
Весела бджілка• 20 ноября 2024
Додайте ще фото вашого волосся
КокоСина• 20 ноября 2024
Нуууууу, такий ви навряд чи вдома зробите
Дивлячись яке своє волосся. У мене своє 8 ряд і багато сивого. Я фарбую лонда профешнл. Колір основний 10.16 або 10 .65. Але до цих кольорів ще додаю по 10 грам 8.96 і 7.1. Все це на 6% окиснику
Якщо своє волосся темне то без попереднього освітлення ніяк
Всех в сад• 20 ноября 2024
Для того, що зберегти якість волосся, тонування обовʼязкове. Щоб заповнити пустоти, що утворюються при висвітленні. Плюс потрібно буде глушити жовтий колір. Одні корені не варіант точно. Красивий блонд вдома можливий, але треба ретельно засвоїти теорію фарбування і колористики.
автор Ms. Iphone • 20 ноября 2024
Ось це мої
заварний look• 20 ноября 2024
Такий вдома у вас не вийде.
автор Ms. Iphone • 20 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Додайте ще фото вашого волосся
Розмістила нижче у стрічці
дама_из_декрета• 20 ноября 2024
wella koleston 12/89 на 9%, або ігора royal 12-2, я тонуюсь раз на півроку, або тонучі маски wella color fresh. P.S. У вас ніби світле своє, можна спробувать і на 6%
ЯспАкойнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляКокоСина
Ви гарнюня😍
КокоСина• 20 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви гарнюня😍
Ой, дякую)
Губной рояль• 20 ноября 2024
Класичний русий. Тонуюсь міксом професійних фарб сама вдома. Формулу дала перукар моя.
Блискавка• 20 ноября 2024
Фармавита-12.16. Не цыпленок, а блонд. На 6%
автор Ms. Iphone • 21 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
А можете фото показати будь ласка🙏🏻