Мотористка• Изменено 20 ноября 2024
Де в Києві УЗД за направленням безкоштовно зробити?
Хто може порадити? Щоб і якісно звісно, таке реально чи запис на півроку? Направлення є на узі серця і черевної порожнини
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Все це можна зробити в будь якій державній поліклініці. Запис за 2-3 тижні, через Хелсі. Кожного дня записатися реально тільки о 8.00, о 8.10 вже місць не буде, тому потрібно швидко робити запис, попередньо визначившись до кого ви хочете потрапити
Мотористка
• 20 ноября 2024
Ответ дляksusha ksusha
Записувала дитину на узі в інститут серця, черга місяць
Через реєстратору чи треба до них їхати?
Мотористка
• 20 ноября 2024
Ответ дляksusha ksusha
Якщо декларація не в хелсі воно ж не дає записати
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Я не змогла дозвонитися( Їздила і записувалася через реєстратуру.
Ane4ka-9cee• 20 ноября 2024
Ответ дляksusha ksusha
Ви через хелсі самі записувались? Чи треба дзвонити?
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Як на мене головне, щоб декларація була. В мене раніше був Медкарт 24, все рівно могла записатися скрізь. Головне наявність направлення.
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Сама через хелсі. Тільки дуже швидко) Реально тут є запис, а тут хвилина і все зайнято.
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Ще варіант, якщо не через хелсі, то потрібно на 8.00 підходити в поліклініку в реєстратуру , тільки теж потрібно розуміти, що там теж черга з бажаючих записатися.
Ane4ka-9cee• 20 ноября 2024
В моєму місті запис на 3-4 тижні вперед, але коли мені треба було дитині швидко зробити узд, то я пішла прямо в кабінет, і за 200 грн зробили одразу
ksusha ksusha• 20 ноября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Це зрозуміло. Тут поради, як це зробити безкоштовно.
СкиниУскачи!• 20 ноября 2024
Звоните в регистратуру и записывайтесь, в разных районах по-разному, у одних уже мест на декабрь нет, у других запись ещё не открыли на декабрь.
Аноним_1858• 20 ноября 2024
Йшла в реєстратуру там давали талон,чекати до місяця.
Але це ’моя’ поліклініка.
Шукайте поліклінікі при лікарнях.
Але це ’моя’ поліклініка.
Шукайте поліклінікі при лікарнях.