Леопардові панчохи• 20 ноября 2024

Амоксицилін при отиті. Якщо є лікарі, зайдіть.

Отит. Лор написала діючу речовину. Маю вдома флемоксин, можу дати його ( я все вірно зрозуміла?) .
Єдине, згадую колись ще як старший був малюком нам казали, що флемоксин при отиті неефективний.
Фокус-Покус• 20 ноября 2024
Если вам хватит на курс, его нет в артеках
Простоваля• 20 ноября 2024
це стандартний антибіотик при отиті, здається. І моїй дитині призначали, і подружці дитини (ходять до басейну, то і хвороби збігаються). І так, саме флемоксін призначав ЛОР в дитячій лікарні, але я не знайшла, то дитина пила амоксіл. Допоміг