❗️РФ має намір передати адміністрації Трампа план розподілу території України на три частини, — ЗМІ з посиланням на розвідку
📍"Нові регіони росії" — передбачає офіційне входження до складу РФ Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей та Криму.
📍"Проросійське державне утворення" — передбачає формування державного утворення з проросійською владою на територіях сучасних Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Одеської, Черкаської, Вінницької, Житомирської областях та м. Києва.
📍"Спірні території" (західна частина України) — входить Волинська, Рівненська, Хмельницька, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська області. Кремль вважає, що майбутнє цих територій має вирішуватись між рф та іншими суміжними державами — Угорщиною, Польщею, Румунією.
Україна Online | Підписатись
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляowl62
Так, війна була б , але якщо б народ вибрав Пороха, вона б почалася тільки літом -восени цього року. Пам*ятаєте, як путя казав - буду співпрацювати з ким завгодно, крім Пороха
А яке відношення співпраця має до початку війни? Що б йому завадило напасти тоді, коли він це зробив?
Татьяна-57fb• 20 ноября 2024
не пишите ерунду никто нам не даст ядерку, она все равно у нас не полетит на чем ракета полетит на дроне или на воздушном шарике ??? к кацапам в москву прямо в мавзолей
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляowl62
Путя в этом случае, еще крепко бы подумал, надо ли заезжать
Пороха б злякався?
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Это в 2022 мы не выбирали, а сейчас целиком и полностью выбираем
А пуйло зараз взагалі ні до чого, так? Один Зе воює
Мелитрисса• 20 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Тау шо це пророцтво Нечая? На скільки він казав розділять Україну? На 5 частин, здається
Я думала пророчество исполнилось когда отжали Крым и Донецк с Луганском.
Ответ дляолена олена
Изначально был до чого, а теперь нужно брать ответственность за все происходящее на себя, если вас устраивает насильная мобилизация, отсутствие прав у мужчин, коррупция, нехватка оружия - тут уже не пуйло виноват. А вообще удобная позиция во всем виноватить всегда кого-то другого, а вы всего лишь жертва обстоятельств, никак на них не влияющая
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляспейси
Какой бред сюда тянут......
Це не брєд, а реальні вологі мрії пуйла, зібрані в одному тексті. Я навіть не сумніваюся, що це саме те, що він хоче.
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Саме так. Я, як і багато українців, жертва в цій ситуації. Агресор не питав нашої думки, запускає ракети щодня.
Корупція у нас нікуди за 30 років не зникала ніколи. І не зникла б, на жаль, так швидко при будь-якому іншому президенті.
Так само все інше, мобілізація і тд. - під час війни неминучі, кому може це подобатися? Взагалі кому війна може подобатися?
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Все уже не остались и чем дольше будет продолжаться война тем меньше останется живых. Так почему ее окончание для вас хуже ее продолжения?
Тому що для мене особисто окупація -це взагалі найгірше, що може бути. А так , звичайно, я проти війни, як всі нормальні люди. Тільки мене ніхто не питає. Особливо пуйлу плювати що ми хочемо, а що ні. Він просто щодня вбиває далі
Мелитрисса• 20 ноября 2024
А я не поняла, пророссийское правительство, это как? Других к выборам не допустят? Иначе с хрена ли они решили, что за пророссийских будут голосовать? Или коменданта поставят? Бред сумасшедшего.
Flower Girl23• 20 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Так это же рашкин план , чего они хотят от нас для прекращения войны .
Верите , что Трамп на это пойдет ?
Это план раши до 2045-го года... Вы думаете, что Трамп до тех пор будет президентом США?
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляМелитрисса
Видно хочуть демократичні вибори - мертвечук або мертвечук . Два кандидати. Як вони це планують організовувати - це вже інше питання.
Ответ дляолена олена
Отлавливает мужчин тоже пуйло? Границы тоже пуйло закрыл? Получается мы терпилы, раз нас (народ) это все устраивает?
Ответ дляМелитрисса
Видимо хотят пропихнуть лояльного к раше президента
Мелитрисса• 20 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Наглыми фальсификациями разве что.
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
У війну так було б з будь-яким президентом.
Ответ дляолена олена
Хуже смерти не бывает ничего.
Меня эта ситуация в Украине напоминает концлагерь, когда их убивали, а они покорно работали и ждали своей очереди.
Ответ дляМелитрисса
Вы бы очень удивились результатам реальных выборов)
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Хуже смерти не бывает ничего.
А вбиває ХТО? Нагадайте
Мелитрисса• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Не думаю. Какая-то часть проголосовала бы за пророссийских, но точно не большинство, прошли те времена, большинство плюются в сторону рф, это по моим наблюдениям.
Ответ дляолена олена
Как так? Когда нарушаются все права? Когда официально войны нет? Когда заставляют воевать, а сами проводят реформы как в мирное время? Когда тцк убивает гражданских заставляя воевать, а военные кадровые в тылу сидят? В какой ещё стране такое могло быть? Даже КНДР и рашка не так поступают, кто ещё имеет более сильную диктатуру?
Ответ дляМелитрисса
Ну все имеет точку не возврата и чем позже будут выборы, тем больше шансов у рашки законным путем получить президента лояльного к ней.
олена олена• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Каких именно? Вот тут вот так
Тоже пуйло виноват?
Більшість українців, відсотків 99, які загинули ( не природньою смертю тобто померли) з лютого 2022 хто вбив? Написати можете?
Випадки різні жахливі ніхто не заперечує, і це не норма. І таке має каратися і не допускатися. Виправдання цьому нема.