Первая ласточка инфляции• 20 ноября 2024
Яких виробників в зимовий одяг одягнуті ваші 14-16 літні доньки ?
Напишіть назви фірм та моделі, будь ласка
90x60x90• 20 ноября 2024
Puma куртка короткая. Есть авиатор ноунейм, на плюсовую температуру как сейчас
Карусель-весель• 20 ноября 2024
Н&М, Zara, cropp, у дочки штани ноу нейм з інстаграм, широкі на флісі, мерзляк худюща.
Первая ласточка инфляции
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А що саме куртка низ штани чи що
верхній одяг
Подвійна веселка• 20 ноября 2024
Пуховики Zara, Tommy Hilfiger, куртки Zara, C&A.
Різні джинси та термобілизна під них, взуття Ugg, ну і різноманітні кросівки
Просто красавица• 20 ноября 2024
Ботинки Лонза, джинсы Колинз, пуховик харьковский производитель Модус. В Тц куртки какие-то тонкие, такое ощущение что наполнителя не хватает особенно в рукавах. Кидайте тапки, что я недомать нищебродка.
А я нівроку• 20 ноября 2024
Куртки Tretorn та Uniqlo, взуття Fila та Puma хайтопи, на більш холодну погоду угги Bench та Graceland.