Кусачая Я• 20 ноября 2024
Хороші подарунки
Коли ви запрошуєте гостей на день народження,то чи сподіваєтеся ви на Хороші подарунки ,чи для вас це не важливо? І ,що для вас є хорошим подарунком ?
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Те, що мені знадобиться. Сподіваюсь звісно ж. Як і сама дарую хороші або гроші.
Залетна Я тут• 20 ноября 2024
Так. Тому що і сама дарую нормальні подарунки, враховуючи побажання іменинника
Гарний подарунок - гроші
Мозговая пилочка• 20 ноября 2024
неважно, хочу чтоб любимые и родные были рядом в этот день
Я Др не люблю в принципе, собираю часто гостей просто так
Подарки разные у меня от дорогих до очень простых, принимаю все.
Гигиенишвили• 20 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Аналогично!
Copy-Paste• 20 ноября 2024
Я знаю, що подарунки будут на відчепись и ничего не жду) Я живу в Германии))))
МамОмужа• 20 ноября 2024
Ну я з одного боку не чекаю на якийсь хороший подарунок, а з іншого боку - розстроююсь, якщо дарують щось взагалі не моє, особливо якщо людина ще й суму немаленьку за це заплатила.