Позаземний розум• 15 марта в 09:21

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится?

Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится в своей школе и получить полное школьное образование 11 классов?? Это последний класс,который идет по старой программе, остальные уже нуш. И вот из-за реформы детей теперь просто выкидывают на улицу в 9м классе. Нужно переходить в другую школу в 10й класс, в который даже не всех возьмут т.к. нет места для всех.....
Нехай щастить• 15 марта в 18:42
Ответ дляПозаземний розум
Ходят в школу 5 уроков, а после еще 2 урока онлайн
Учеба в техникуме , колледже сейчас онлайн. На втором месте курсе раз в неделю надо ездить оффлайн.
Идите в колледж и не думайте
Мамин тріль• 15 марта в 18:45
Ответ дляТуфли в чешуе
Знаєте, такі ’новини’ мають повідомлятись на початку навчального року, а не вкінці. От і все, що треба знати про ’систему’, точніше повну їх відсутність і неспроможність
Та такое чувство, что министерство образования только в начале весны 2026го вспомнило, что у них реформа вообще-то. То ли они не ожидали, что досидят на своих местах до ответственного момента, то ли я не знаю что. Не удивлюсь, если к концу года начнут массово подавать в отставку. Потому что решения какие-то принимать нужно, а что ты уже примешь адекватного в столь ограниченные сроки и с отсутствием финансирования?
В принципе оставить детей в школах на 10-12 класс, но объявить эти классы ’филиалами лицеев’ единственный сносный вариант.
Королева Сарказма• 15 марта в 18:42
Ответ дляПозаземний розум
можно ссылку?Я только читала что подали прошение и петиции,но кто их будет рассматривать?Никто....
У нас в городе родители взбунтовались. Тоже хотели после 9 класса всех выпереть в другую школу и туда по конкурсу набирать. Но как раз в той школе родители младшеклассников организованно начали бунт, было собрание, приходили какие-то люди из отдела образования нашего города. Плюс подключились родители девятиклассников. В итоге, наши дети в следующем году идут в свою школу в 10 класс, как и планировали. Хотя эти люди из отдела образования сказали, что из-за реформы все же многое будет меняться. Они не в силах ее отменить.
Туфли в чешуе• 15 марта в 18:43
Ответ дляШотуткоїться?
Я не працівник освіти, а мама. Але я розумію логіку цієї реформи. Насправді вона давно назріла і потрібна. Я думаю,вона обурює тих, хто планував перетримати дітей до 18 років у школі, а там ’ми вступимо у ВНЗ у філіал у райцентрі і будемо здавати сесії якось’.
То не навчання, в незрозуміло що. У результаті ’фахівець ’ є, а працювати нікому. І всі з ВО) Так втрачається сенс і вартість цієї ВО.
Я думаю вона обурює тих, у дітей котрих фактично крадуть майбутнє, якщо ти не в великому місті, звісно, чи не маєш 30-50 тисяч єврів на закордонну освіту. А рядовий Степан з задрипанська в дуже незавидному становищі, але це чомусь не всім зрозуміло, аж дивно. Мабуть для такого ’глибокого аналізу’ все ж треба вуз закінчити ´, хз
ВЫВсеВрете• 15 марта в 18:47
Син в 9 пілотному класі, написали заяву, іде в 10 клас, вчитиметься 12 років. Зважили всі за і проти - плюсів більше
Туфли в чешуе• 15 марта в 18:51
Ответ дляШотуткоїться?
А що трапиться з вашою дівчинкою в гуртожитку? Чому ви її маєте втратити там?
І ви з яких мам: презервативи доньці даєте вже зараз, як і кожна Порадниця? Ви ж не обмежуєте свободу дівчинки, як тут люблять відписуватися?
Ось мені цікаво: чому спати з хлопцями ок і у 14 років (Люба тема на Порадниці), а жити в гуртожитку то не ок?
Сподіваюсь ваша але живе в гуртожитку і ніколи не чула про презервативи) Чт то якимось ’чужис дітям’ не біда
Туфли в чешуе• 15 марта в 18:54
Ответ дляШотуткоїться?
Яке населення було тоді в селі? Наповненість школи? Зараз нема по селам дітей. Якщо люди хочуть вчити 10-20 дітей у школі, то хай оплачують їх навчання. Чи вистачить їх податків на це? А хто має оплатити? Я теж хочу, щоб мою дитину індивідуально вчили. Забезпечите репетиторів? І клас хочу на 20 дітей, і щоб для іноземної мови в групі було не більше 10 дітей. Будете це оплачувати? Чи все ж таки то мої проблеми?
Круто, тобто ті 10;дітей але не діти і селюки не люди... Що, власне, і треба було довести. А мільярди податків з аграрки гребти морда не лускає...
Моторошні троянди• 15 марта в 19:03
Перешли ещё в 8 в более сильную школу, в новом лицее уровень обучения выше, дети более замотивированы, поэтому проблем не вижу. Большая часть детей в предыдущем лицее только отсиживали, успеваемость ниже среднего - зачем им 10 и 11 класс. Частично считаю реформу правильной
Мамин тріль• 15 марта в 19:09
Ответ дляМоторошні троянди
Ещё в 8... А в каком классе сейчас ваш ребенок? Это вопрос первый.
А второй - согласна, что не всем детям интересно продолжать школу и получать ВО. Но куда их в итоге? Миллионы детей, которых из 9го класса выпустят
Моторошні троянди• 15 марта в 19:08
Ответ дляМамин тріль
Старшая уже студентка 1 курс, второй 8 класс)
Моторошні троянди• 15 марта в 19:11
Ответ дляМамин тріль
Старшая училась в том же лицее, что и сейчас младшая, специализированный лицей с 8 класса. Без репетиторов сдала НМТ на средний бал 179 и поступила на бюджет.
После 9 знаю детей которые идут в училище, получают стипендию - из устраивает
Мамин тріль• 15 марта в 19:20
А ещё ж вопрос в преподавателях техникумов. Больше детей - расширение преподавательского состава. Ладно общеобразовательные предметы, туда можно частично взять уволенных учителей из школ. А профильные предметы? Ну например объяснять ту же механику и гидравлику трактора и комбайна? В теории, вероятно, планировалось привлечение реальных специалистов, но в реальности большую часть комбайнеров, трактористов и инженеров фермерских хозяйств призвали на фронт. А те кто остались, используются по месту зранку до ночи, не до выебонов ’я теперь преподаватель’
Мамин тріль• 15 марта в 19:19
Ответ дляМоторошні троянди
Так сейчас реформа ещё не введена. Мест в колледжах и техникумах достаточно на всех желающих. Со следующего года ситуация изменится. Грубо говоря на 1 место в колледже будет претендовать 10 девятиклассников.
Плюс у ВУЗов будет год без абитуриентов. Из-за реформы и перехода с 11летней системы на 12летнюю. Не все вузы это в принципе переживут, учитывая и так минимальное финансирование из-за войны. А это ж ещё какой минус оплаты за контракт.
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо батьки цих 10 дітей платять мільярди зі своїх податків, то питання зі школою взагалі не має стояти. Їх дітей вчать окремі гувернантки, виписані з Британії.
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:23
Ответ дляМамин тріль
В Україні всього 3 мільйони школярів від 6 до 18, з яких мільйон за кордоном. Звідки мільйони 9 класників візьмуться?
Туфли в чешуе• 15 марта в 19:25
Ответ дляШотуткоїться?
Ці мільярди заробляють на землі, на якій живуть батьки цих 10 дітей. На мою непрофесійну думку цього має бути достатньо, щоб ці 10 дітей нехай не в Британії, а в своїй країні, мали можливість будувати своє майбутнє достойно. Хоча, звісно, я можу помилятись, і тих 10 дітей справді мотлох, який можна просто списати з рахунків.
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:26
Ответ дляТуфли в чешуе
У тому то і справа, що ваша думка непрофесійна. Допоможіть селищній раді оплатити індивідуальне навчання цих 10 дітей. Бо сама вона не оплатить. Вчити індивідуально по 10 дітей навіть найбагатші країни не можуть собі дозволити.
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 19:26
Ответ дляТуфли в чешуе
Тут мотлохом вважають всіх дітей,які живуть за межею кільцевої міста Києва
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 19:27
Ответ дляШотуткоїться?
А ваша мега професійна
Мамин тріль• 15 марта в 19:30
Ответ дляШотуткоїться?
Я уже просила Вас мне не писать и ваши аргументы от чата ЖПТ. Если Вы с первого раза не понимаете, могу повторить ещё раз
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:30
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Можна посилання, де саме ви таке прочитали?
Я бачу іншу думку. Частина батьків чомусь впевнена, що їм мають забезпечити індивідуальне навчання їх дітей. В селах жінка вдома, веде натуральне господарство, з якого і живе, ніяких податків вона не платить. Максимум - працює дояркою чи різно робочою на фермі. Пара чоловік в сільській раді. Чоловіків працюють на землі. З зарплати комбайнера чи тракториста дійсно, податків достатньо, щоб утримувати окрему школу для кількох дітей. Саме тому, напевно, з тих сад люди і тікають.
Туфли в чешуе• 15 марта в 19:31
Ответ дляШотуткоїться?
Не можуть чи не хочуть? Чому 30 років тому могли? Рік тому могли чомусь, а тут спроможність кудись раптом поділась. Загадка... Ви в це чесно вірите, що прямо абсолютно неможливо платити ті копійчані зарплати тим вчителям за тих 1-2-6 класів старшої школи, як це було до сьогодні? Ну не настільки ми бідні, як прикидаємось
ЛеньГуглить_правда• 15 марта в 19:32
Ответ дляТуфли в чешуе
Це троль із відділу освіти, просто ігноруйте. Її завдання на форумі — писати, що реформа зашибісь у нас.
Туфли в чешуе• 15 марта в 19:33
Ответ дляШотуткоїться?
Права дитини не можуть обмежуватись за її місцем проживання, як би вам не хотілось підвести під це ’базу’. Це, ніби , основа основ має бути, чому це взгагалі потрібно писати.
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:36
Ответ дляМамин тріль
Ось вам новини з кількістю школярів :
https://24tv.ua/education/navchannya-chas-viyni-uk... що там з ’мільйонами 9 класників’? Чекаю посилання на ’мільйони випускників’ цього чи наступного року.
Інакше доведеться визнати, що ви просто драма квін
Мамин тріль• 15 марта в 19:41
Ответ дляТуфли в чешуе
Так. І основний принцип повної середньої освіти - доступність. За законом. Тут же розмова навіть не про вищу освіту, про базову!
Мамин тріль• 15 марта в 19:38
Ответ дляШотуткоїться?
Ось вам новини з кількістю школярів :
24tv.ua? Какой серьезный источник))))
Снежнакомка• 15 марта в 19:39
Вы серьезно? детей не хватает в школах а у вас мест нет, что за бред?
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:40
Ответ дляТуфли в чешуе
Права дитини на навчання не обмежуються. Вона може відвідувати школу. Але хто вам сказав, що ця школа має бути прям біля будинку дитини? І хто вам сказав, що мають забезпечити індивідуальне навчання здоровій дитині? Якщо нема потрібної кількості учнів, то дитина буде їздити в інший населений пункт. Бо її батьки вирішили жити в такому місці, де нема дітей. Це їх вибір, але є і наслідки такого вибору.
Після 9 класу доступ до 10 класу отримають ті учні, які хочуть і можуть вчитися. Неважливо де дитина живе у місті чи селі. І там, і там доведеться їздити до опорної школи. В після школи, хто хоче вчитися далі, доведеться їхати в інше місто, щоб вступити до ВНЗ. Зрозуміло, що Порадниці і тут незадоволені: мали б побудувати кожній дитині по окремому університету. Вибачайте, вже як є.
Шотуткоїться?• 15 марта в 19:43
Ответ дляМамин тріль
24tv.ua? Какой серьезный источник))))
Ви можете пошукати ці самі дані від міносвіти, вони в мережі є)
Я не бачу посилання на ’мільйони 9класників’, хоч одне)