Морковна• 20 ноября 2024
Чоловік заробляє менше
Якщо Чоловік заробляє менше вас ,для вас це проблема ? І чи відчуваєте ви через, це перевагу над ним,і чи вважаєте себе через це кращим за нього?
Бабулька• 20 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Не знаю просто запитала допустимо ваш чоловік нормально заробляє І у вас немає необхідності працювати? То що ви оберете працювати на роботі,чи вести домашнє господарство,? Можливо є 3 варіант
Для мене в такому випадку жінка також має працювати. Готувати можуть ресторани, прибирати клінінг, дітей по гуртках водити няня. Але жінка не повинна нічого не робити, вона також має розвиватися, заробляти. Чоловік може піти до іншої, захворіти, померти, бізнес може прогоріти. Як тоді жінка буде забезпечувати себе та дітей? Звичайно, можна шукати іншого забезбечувача, але жінки з часом не молодішають, а черга забезпечувачів довше у молодих красунь без дітей, як не крути.
Ужгород• 20 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Тоді чи згодні ви теж працювати на роботі,і приносити дохід в родину, навіть якщо ваш чоловік буде достатньо заробляти?
Мене саме такий варіант би влаштував. Виключення - декретна відпустка.