Хата на мати• 20 ноября 2024

Ви носите берет?

Від якого бренду у вас?
Вам подобається берет як головний убір чи все-таки шапка або щось інше краще?
Дуняша• 20 ноября 2024
Фуфуфу
Баба_Воля• 20 ноября 2024
Берет это даже не вчерашний день, то другая эпоха. Не, не ношу
Шкварочка• 20 ноября 2024
Носила років 20 тому. Написала і в шоці, яка ж я стара)
Баба на горошині• 20 ноября 2024
Сам по собі подобається. Але мені не підходить ні за стилем, ні до обличчя.
автор Хата на мати • 20 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Взагалі берет поза часом. Завжди актуальний!
VitalinkaGL• 20 ноября 2024
нет и скажу Вам чесно,много где была(Великобритания)ни одного берета не видела.
во Франции видела.
Непереможна• 20 ноября 2024
Угу ,мне идёт
ЖивунаБагамах• 20 ноября 2024
Я иногда ношу
Свідок Перемоги• 20 ноября 2024
Когда носила пальто, носила часто береты. Сейчас больше куртки и пуховики.
Ку ка ку ка ку• 20 ноября 2024
У меня много, но ношу редко
Сейчас хожу с хвостиком и с ним нормально не получается надеть/уложить берет
Мрію про пончик• 20 ноября 2024
Раз в год красный могу надеть
Жена аллигатора• 20 ноября 2024
Носила довго,мені пасує.
Постаріла,вже несерйозно таке носити.
Якийсь би з норки,свіжий пошив-то так,носила б з задоволенням