Хата на мати• 20 ноября 2024
Ви носите берет?
Від якого бренду у вас?
Вам подобається берет як головний убір чи все-таки шапка або щось інше краще?
Баба на горошині• 20 ноября 2024
Сам по собі подобається. Але мені не підходить ні за стилем, ні до обличчя.
Хата на мати
• 20 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Берет это даже не вчерашний день, то другая эпоха. Не, не ношу
Взагалі берет поза часом. Завжди актуальний!
VitalinkaGL• 20 ноября 2024
нет и скажу Вам чесно,много где была(Великобритания)ни одного берета не видела.
во Франции видела.
Свідок Перемоги• 20 ноября 2024
Когда носила пальто, носила часто береты. Сейчас больше куртки и пуховики.
Ку ка ку ка ку• 20 ноября 2024
У меня много, но ношу редко
Сейчас хожу с хвостиком и с ним нормально не получается надеть/уложить берет
Жена аллигатора• 20 ноября 2024
Носила довго,мені пасує.
Постаріла,вже несерйозно таке носити.
Якийсь би з норки,свіжий пошив-то так,носила б з задоволенням
Постаріла,вже несерйозно таке носити.