Раздражевская• 20 ноября 2024
Дівчата побалакайте зі мною, болить живіт
Дівчата привіт, треба порада і просто підтримка. 5 днів тому зірвала щось внизу живота справа (думаю яєчник). Почав дьоргати і боліти, зараз болить вся поясниця і низ живота. Болі періодичні, від слабкої до сильної. І нудить.
Проблема в тому що я живу зараз в селі і гінеколога в нас нема. В понеділок була в сімейного і зробила аналізи. По аналізам все гарно я повністю здорова. Температури нема. Сімейний покликав ще двох і вони мене прижали і все промацали, думали апендікс чи нирки, але нажали на один яєчник і віддало в іншому, так біль і катається від одного, до іншого і ще матка теж болить. Сказав лікар що треба до гінеколога (я і сама розумію) і живіт ще не гострий то швидка не потрібна.. але біль посилився з приходом кд (несвоєчасно і взагалі фіг знає може кровотеча)
Вагітність виключена, чоловік загинув. Я впо. Навіть побалакати ні з ким.
Записалися до гінеколога в райцентрі аж на 28.
Поки терплю і хожу на роботу пью диклофенак, спазмалгон, ношпу трохи знімає.
Ще таке питання скільки зараз коштують гінекологічні операції? Вже собі всяке погане надумала(, а грошей 2 копійки.. Знаю що і по швидкий треба багато платити.
Всім дякую.
АнтиТанкист• 20 ноября 2024
Надірвали - це піднімали щось важке? Вам треба на узі, а потім з результатами до лікаря
Томатико• 20 ноября 2024
Їдьте в лікарню державну завтра, не жартуйте. Може бути що завгодно, потрібне обстеження.
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Розумію але треба направлення то тільки після прийому
ЦібаФу• 20 ноября 2024
Все, що можу сказати, що таке було. Але я терпляча. Терплю і біль в спині і в животі. Поки все проходило.
Раз швидка не забрала, нічого критичного.
Все буде добре.
Це нерви
Все буде добре.
Це нерви
Булку Дай• 20 ноября 2024
блін, і ви будете чекати до 28? може там кіста не дай боже лопнула чи ще щось.
шо ви маєте на увазі коли кажете «зірвала»? що робили перед тим як зʼявився біль?
це не жарти, з таким треба терміново до лікаря. обстеження, узд. аналізи нічо не покажуть
Аноним_1857• 20 ноября 2024
Едьте сами в больницу и все. У вас острая боль в животе. К чему эти тренировки выносливости?
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляБулку Дай
Підняла драбину і заболіло. Я розумію просто так склалося, мені стидно про це говорити, але від зп до зп, то і терплю бо на лікування нема в мене зараз.
Тётушка Лошадь• 20 ноября 2024
Їдьте зранку в приймальне відділення будь-якої дорослої лікарні. Кажіть, що дуже болить, неможливо терпіти. Там викличуть необхідного лікапя, який огляне, зроблять узд, аналізи і т.д. Поясніть свою ситуацію Ніхто з Вас не візьме там кошти.
Я зверталась не раз з проблемами, ніколи ніхто там не казав платити. За власним бажанням могла трохи ’подякувати’, але не натякали і не просили.
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляЦібаФу
Все буде добре.
Це нерви
Все буде добре.
Це нерви
Дякую вам), просто ще ні з ким поговорити то я в тому варюся.. нерви так є. Сиди ще і домислюєш
Вкуси мене• 20 ноября 2024
Ніколи не брала направлення. Одразу записуюсь до гінеколога через хелсі мі
Тётушка Лошадь• 20 ноября 2024
Аа, і доречі, до гінеколога направлення не треба. Просто в реєстратурі поліклініки питаєте куди.
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляВкуси мене
Я про узі
Аноним_1857• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Я про узі
Если надо гинекологическое УЗИ, то его сам гинеколог и выписывает. Без семейного.
Вредняжка• 20 ноября 2024
автор ,в мене колись був перекрут кісти яєчника. я взагалі могла померти .не жартуйте з цим ,краще перебдіти
Вкуси мене• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Я про узі
Прийдіть спочатку на прийом, якщо щось серйозно, зроблять по швидкій
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Я знаю я записалася без направлення але на 28
Вкуси мене• 20 ноября 2024
Отже, не шукайте причину, а пробуйте записатись на прийом. Бажано на завтра. Ви у себе одна, іншої такої не буде
ЦібаФу• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
От нерви і дають своє. Це психомоматика.
Я як нервуюсь, то і спина і нирки і живіт. Все по черзі. Часто і голос пропадає.
Але все одно, за здоров´ям слідкуйте. Це чисто моє спостереженням по собі....
З понеділка на дієті• 20 ноября 2024
У меня как то было такое. Оказалось что это кишечник.Можно выпить ношпу
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляВкуси мене
На жаль в нас нема місць так швидко, це тільки в лікарню як писали вище дівчата, дякую вам)
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дякую я пью те все, допомагає але слабо.
Вкуси мене• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Значить, в лікарню. Не налаштовуйтесь на негатив, але й не заспокоюйте себе. Просто скажіть- треба. І будете спокійні
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Якщо хтось відповість скільки зараз по швидкій може коштувати гінекологічна операція буду дуже вдячна. Може комусь недавно робили.
Не худа ні разу• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Вам дуже правильно написали, ви в себе одна. Ніхто про вас не подбає, крім вас самої. Ви питаєте за операцію, може і її там не потрібно!? УЗД б зробити.
Не знаю, може дівчата хто в держклініках робив то більше розкажуть, може й безкоштовно можна або за мінімальну плату? Немає досвіду.
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую), треба їхати все дівчата правильно пишуть. Просто не справляюся я щось, розхворілася і почуваю себе без грошей і близьких людей, трималася трималася а тут розлізлася.
Ганцю в кєдах• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
По швидкій безкоштовно, але це полосна може бути, розумієте?
Буде довга і дорога реабілітація.
Вся оплата після операцій, де ви від руки пишете ’благодійний внесок’. Це незаконно. Якщо будуть вимагати, зателефонуєте на гарячу лінію.
Але швидше за все з вас нічого не візьмуть, лікарі теж все розуміють.
В лікарнях зараз все є. Повністю облаштовані палати/туалети. Ліки теж всі дають на місці, ніхто нічого не купує.
Не гайте час.
Буде довга і дорога реабілітація.
Не гайте час.
175см55кг19лет (она)• 20 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Не домислюйте, зірвали і зірвали, якби кіста чи шось страшніше, то не після б драбини почалося. Тим більше вас лікарі дивилися, все буде гаразд. Просто слідкуйте чи біль посилюється чи слабшає.
Ганцю в кєдах• 20 ноября 2024
Автор, їдьте в якийсь найближчий роддом у приймальне відділення. Там завжди є черговий гінеколог, зроблять всі обстеження.
Раздражевская
• 20 ноября 2024
Дівчата дуже всім дякую), за підтримку, я трохи заспокоююся і подивлюся завтра, але скоріше за все поїду