Пасти Ла• 21 ноября 2024
Купила ботинки в евротопе. Сестра сказала, что ужасно устаревшие
Да, модель ещё 2021 года. Но мне такие очень нравятся, и купила очень и очень выгодно.
Они правда выглядят ужасно или то было сказано лишь бы сказать?
Результат:
вже голосів:
253 (60.67%)
Хорошие ботинки
151 (36.21%)
Просто обычны ботинки вне моды
7 (1.68%)
Свой вариант
6 (1.44%)
Ужасно устаревшие
Мама Карло• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Взяла за 2100. Это португальские Баден, на них шла скидка то ли 50%, то ли 60%, единственная модель осталась, и как раз мой размер был
Ну так вам повезло, отличные ботинки
Клин_Кляйн• 21 ноября 2024
у мене такі ж самі, тільки лакові, чорні Мартенси. Взуття яке завжди актуальне.
Молчалка• 21 ноября 2024
Тю, у меня ботинки Экко есть несколько пар, я их по 5 лет ношу и не заморачиваюсь новая модель или старая, главное что мне очень удобно
Пасти Ла
• 21 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Під що плануєте носити?
Під все: джинсів сині, сірі, спідниці, сукні
Пасти Ла
• 21 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Они не тяжелые?Можете взвесить 1 ботинок?
Взвешу, но уже вечером, на работе весов нет))
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Можна фото ’цікавішого носика’?
суто, що перше в гуглі на око ок, марки-якість не звіряла. бо мой на шнурках ще на антресолі вдома, заки дала 4 фото, не певна, чи всі прикріпилися, але витрачати час, жаль - або довантажаться, або ні
все по ГОСТу!• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Спасибо,буду ждать!
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Вам зручні? ну і ок
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Як розношували, я років 10 на них дивлюся, поміряю і не зважуюся, бо боюся, що натруть до мʼяса (є в мене такий нюанс, хоч і нога неширока. але все нове взуття спочатку в кров, а мартінси цим славляться
Алина-1240• 21 ноября 2024
Обычные ботинки,каких с года в год %40 в магазинах,и в следующие года так же будет
Пасти Ла
• 21 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Мені як раз такі носи виглядають дуже старомодно
Гостра на язик• 21 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
На фото 1 лише колір норм. Форма і ніс як з 2000-х
Сладкий лимончик• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Жаба её задавила)
И уверена, не только в этом.
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
то класика, прикріпилося 2 фото з 4, але там були з класичною прошивкою - тобто їй уже кілька десятків років і досі ок, а другі з легким квадратом (але от він якраз швидко виходять з трендів). Я початково писала - це справа смаку. Просто якщо вже округлі носики, то я за більш нарочиті тожі. аж задраті, але вони вимогливіші до стилю. Ще раз - це справа смаку, а тут правда дуже базова форма, таку мають і дитячі черевики, і дорослі, вона досить універсальна
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
ніс класичний, я ж не писала, що гостротрендовий
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляBalmann
Кстати, мне нравится, когда шнурки на них остаются развязанными — это выглядит более брутально!
але тут треба замінити шнурки, трохи перешнурувати, щоб язичок стирчав більш вільно. геть брутал не стануть, але можна обіграти
ПироженкА• 21 ноября 2024
Де саме в Євротопі брали? Теж такі собі хочу поміняти - схожі, але іншого кольору вже майже заносила.
Простоваля• 21 ноября 2024
Я жовті Тімби за пару років до війни купила, сьогодні вчергове взула. По-1, на них не написано, якого вони року випуску, по-2, мені плювати на чиюсь думку.
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Можна фото ’цікавішого носика’?
Удома валяються дві пари на кшталт оцих, суто візуально подібні, і вони теж не гостромодні, бо це таки класика. просто шукала, щоб були якісь цікавіші трохи. Перші практично класика, другі уже треба до смітника, бо таки помітно, що вийшли + вони лише до 36 розміру були ок, бо носик подовжений, міряли з подругою, вона 38 не зважилася брати, я 35 взяла тоді, він візуально геть не 35
Банка з медом• 21 ноября 2024
Гарні черевики, класика. Особисто я ні Челсі ні козачки не люблю. В мене ріст 165,а нога 41. Жодних витягнутих носів, бо як на лижах.
Пасти Ла
• 21 ноября 2024
Ответ дляПироженкА
В Полтаві. Але вони були єдині
Чавонадо• 21 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
от, що ще раз доводить, що смаки і стилі у всіх різні. у мене ще і челсі, і козаки є. хоча козаки вже скільки десятиліть як випускають майже без зімн, де туту пані з ’а це взагалі з 60-х модель’ напишуть
Банка з медом• 21 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Є ще речі які пасуть, або ні. Тобто мені пасує те, що не робить мою ногу ще більшою, а ще в мене гарна попа (фігура класична груша) і мені дуууже пасують лосини, але не факт що вони підійдуть типажу ’яблуко’, я про те, що кожному своє.
Бибер-анонимер• 21 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Так чудово. Зараз на мокрий сніг те, що треба.
Бибер-анонимер• 21 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Ці більше на чоловічі схожі, так прострочені були ще туфлі мого дідуся.
Чоловіча класика носа.