Мрію про космос• 21 ноября 2024
Інфекціоніст дитині для лікування бореліозу, Київ або онлайн
Доброго дня. Будь ласка, порадьте з власного досвіду інфекціоніста для дитині (5р), бореліоз
Люблю ВалЄру• 21 ноября 2024
Зверніться в Охматдит поліклініку чи на Богатирську. Але нічого іншого окрім АБ вам все одно не пропишуть.
Мрію про космос
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
дякую, це я розумію, питання який та скільки. конкретного лікаря можливо порекомендуєте?
Люблю ВалЄру• 21 ноября 2024
Лікувала дитину вде не пам´ятаю у кого, звичайний з поліклініки і себе 2 рази так само без рекомендацій. Нічого особливого там нема.
У дитини еритема+аналіз чи як?
Скіфська пектораль• 21 ноября 2024
В ФБ є група Лайм Україна Активна. Там запитайте рекомендації
Мрію про космос
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У дитини еритема+аналіз чи як?
аналіз, сипмтоми
Мрію про космос
• 21 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
дякую, читала, там в основному тільки польща. можливо тут хось україну порадить.
Бабуся мороз• 21 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Скіфська пектораль• 21 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
У нас все по стандартних схемах. Потрібно самостійно вивчати хворобу, симптоми, відслідковувати реакцію організму на хворобу. Уявляю як з дитиною це важко :(
Якщо укус був недавно і відразу почали лікувати - є хороші шанси вилікувати. Але ж кліщ передає не тільки борелії.
Чоловік приймав юнідокс в подвійному дозуванні місяць чи трошки більше. А місцевий лікар інфекціоніст призначила лише цефтріаксон на 10 днів. Це було в 2020, якщо не помиляюсь. У нього була виражена еритема, але укусу і кліща ми не фіксували, тому довго не могли зрозуміти, що то у нього на плечі за пляма і чому вона збільшується, потім ще одна зʼявилась. Думали, що алергія. Аж поки одного ранку у нього не паралізувало частину обличчя. І навіть у неврології йому діагноз не змогли встановити, лікували по своєму профілю, безрезультатно. Потім я натрапила на статтю про Лайма і зрозуміла, що у нього всі симптоми. Здали імуноблот - а там показники просто зашкалювали. Можливо, кліщ його вкусив в кінці травня-початок червня, лікувати почали в серпні. Симптоми зникли, почувається норм, але показники Ig E, Ig G в минулому році все рівно ще дуже високі були. Але орієнтуємось на самопочуття і симптоми, аналізи не лікуємо.