Крем для арбуза• 21 ноября 2024
Куди звернутися при проблемах в садочку
Дуже наболіло(
Сьогодні забираю в тривогу дитину, а няня каже моїй дитині - мама не навчила тебе курточку вдівать, сиділи дома не навчилися, як ти задовбав! ( якраз я у дверях це чую)
Завідуюча і ще хтось з персоналу стояли і не робили зауважень(
Іти туди немає бажання тепер зовсім(
Розвитку нуль, дітей було 7 ро і саме моя дитина місяць не ходила, а сьогодні лише 2 години пробула і задовбала няню)
Якщо в районі то це освіта? Куди правильно звернутися, або зробити пост ( рекламу ) чудо няні!
Іти туди немає бажання тепер зовсім(
Гигиенишвили• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
То моя дитина має отримати стрес бо тьотя не довольна
Садок маленький іде додому вс16,00 найпізніше це
Там ше є Приколи ( наприклад немає занять бо їм мало платять і садочок до 16,30 всіх розібрали)
Ваша дитина отримує стрес тільки тому, що її мама обрала для неї таке місце проведення часу. Розумієте?
І так,ви розкажете як вам важко треба працювати,як зовсім нема часу на себе, як дитині потрібно соціалізуватися та інше. Але саме ви обрали те, що обрали. Знаєте про вади няні і продовжуєте довіряти їй свою дитину
Пушап Мі мі• 21 ноября 2024
А чому ви не підняли це питання одразу, якщо завідуюча стояла поруч і, з ваших слів, це чула?
Кумедний ґудзик• 21 ноября 2024
Не знаю на рахунок вашої дитини( Але у нас дивують батьки, які купують дитині взуття з шнурками, але при цьому дитину не навчили їх звʼязувати( На що ці батьки розраховують?
Крем для арбуза
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
даете няне 500 в месяц с просьбой подучить малого и проконтролировать его и вопрос решается положительно в вашу сторону
А мені хтось дає?
все по ГОСТу!• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Так після садочку бігає в туалет і вночі плаче
А вам би сподобалося щоб вам кричали шо ти задовбав мене
найдите индивидуальную няню и вопрос закрыт
Зубная фея• 21 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Немає ідеальних працівників і не буде. Якщо добра одній, то недобра іншій. Зробили зауваження і достатньо. Завідувачка нічого не скаже, бо няню ще пошукати треба. Хочете шуму, нервів, цирку того? Ви останній день в садочку, воно вам треба?
Автор искатель справедливости и мамо невзе.бенной бубочки. пока что она верит, что может заставить мир крутиться вокруг. А потом еще начнется шкооола и вот тогда будет окончательное прозрение
Ms. Android• 21 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Мені це не створює проблем і іншим дизкомфорту...тому ...
Ребенку автора тоже,ему пофиг кто на него куртку наденет.
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ви же розумієте яка зп у державних садках і все одно вірите в те, що Мері Поппінс прийде туди працювати за їжу?
Вище написала, у мого сина в садку були чудові няні і вихователі. Коли людина йде працювати нянею - вона не знає яка буде ЗП? Навіщо йти й мучити себе й дітей?
Гигиенишвили• 21 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
Вашей вины нет, такова система, увы
Но отправить в эту систему ребенка решила мама. К ней и все вопросы
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
У мого сина в садочку були чудові вихователі і няні. Дитина з радістю туди бігла. І одягали, і соплі підтирали, і з ложечки кормили. І жодного разу не було ніяких ’розборок’. Просто люди працюють на своєму місці. Від безвиході можна піти в АТБ касиром, там і ЗП більша, і пару можна випустити не на дітях, а на дорослих.
может это старое поколение? там обычно 2 вида людей: или идейные ’старички’, или вот такие, как у автора, кому на все насрать. ну еще есть редкий третий тип - идейная молодежь
Зубная фея• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А мені хтось дає?
вы хотите услуг? покупайте их. не хотите давать? ешьте чем кормят и не жалуйтесь.
п.с. услуги частного садика стоят несравнимо более дорого
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
ой, мне что только не кричали, и в угол ставили на весь тихий час, но как-то проблем не возникло. возможно это все ж не от садика?
Ms. Android• 21 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
простите, но няни там пашут с утра до ночи за жалкие копейки. да, ее пожурят, может даже штрафанут, но детей она от этого любить больше не станет, да и очередь в садик из профессиональных нянь не стоит. это проблема практически всех систем образования, но нашей прям особенно. профессия педагога и няни оплачивается хуже, чем самого паршивого грузчика
Так может хлеборезки свою при родителях реже будет открывать. И на месте автора ,никаких сборов на подарки персоналу.
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А мені хтось дає?
за вашего ребенка конечно никто не даст) это ж так не работает)
Зубная фея• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
потому что график устраивает или под домом рядом или еще что
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ну это как те, кто в школу отдают нечитающих. мол их там всему должны научить. как это не могут? должны же!!!
сою не люблю• 21 ноября 2024
Є приватні садочки, де дитині ніхто кривого слова не скаже. А в державних садочках завжди треш.
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
а зачем люди идут на завод и матюкаются там? ведь они рушат нежную систему окружающих)) проще говоря - нас забыли спросить, зачем им туда идти
все по ГОСТу!• 21 ноября 2024
если вы не работаете - зачем водить ребенка туда где ни ему ни вам не нравится - что бы что?
Копуша• 21 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
От это я бы там скандал учинила.
Няня была бы в шоках
Потім в постійному шоці була б ваша дитина
Крем для арбуза
• 21 ноября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Тому що я вирішила що не піду туди більше, і розмов з нею бути не може! Я хочу повідомити в органи керуючі ( щоб вони самі розібралися) це не моя робота
Ашолюдискажуть• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
Знай, і йде працювати. Бо візьмуть, бо інші не хочуть. Була в нас одна, пішла в запій, а потім звільнили
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
Це не виправдовує їх хамства по відношенню до автора та дитини. Я вважаю і завжди вважала - що або працюй як треба, або звільняйся, якщо тебе щось не влаштовує. Я свого часу працювала за мінімалку тільки через те, що робота поруч з домом і я могла побігти забрати дитину з садочку вчасно. Але роботу я виконувала повністю і якісно, в той час як мої колеги весь день ’чаї ганяли’ і сміялись, що вони за таку зп пахати не збираються. Ну для мене це дивно.
все по ГОСТу!• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
ваш ребенок не может сам надеть куртку - это факт
она обязана помочь и помогла
какие органы, мать?
она обязана помочь и помогла
какие органы, мать?
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
но ведь Ваши коллеги не уволились, и эта няня от чьего-то там возмущения не уволится) проще надо ко всему относиться)
Жена_КотораяСтена• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну я не робила запис, але вже багато з нею хто стикався в садочку в тому що вона розмови такі веде. На інших дітей наговорює батькам про дітей. Мені каже та і та мама прибацана наприклад …
Авторе, я колись на початку 90-х працювала нянею. То вихователька могла ще й лаятись і нецензурні вислови стосовно дітей дозволяла. У самої були золоті діти ( один щ них мій однокласник?, то вона не терпіла чужих, яких вважала ’недолугими’ . Діткам було по три рочки 😳
Сижу_и_плачу• 21 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
Заохочування хабарництва, вау. А потім жаліємося на проблеми, на погану систему і хабарі всюди
Перемелица• 21 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
Дітей шкода))
Зубная фея• 21 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
а для коллег за счастье, что можно спихнуть работу на активистку)).
есть способ и побороться, но доказывать свою правоту прийдется в инстанциях выше и это долгий геморный процесс, после которого не факт, что ребенку в этой группе станет лучше( думаю наоборот). автор не пойдет на это, на советчице выплеснуть экспрессии это максимум