Козачка• 21 ноября 2024
яка вартість багажу за місце
якщо їхати по Україне автобусом?
Купила вчора квиток. але багаж не включено, платиться окремо.
ОбережнаЯ• 21 ноября 2024
Ви ж не тут його мабуть купували. Може, спробуйте запитати там, де вам продали квиток?
Козачка
• 21 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
купила через інет. кого питати?
ОбережнаЯ• 21 ноября 2024
Ответ дляКозачка
купила через інет. кого питати?
Ну, спробуйте запитати інет)) Є ж якийсь перевізник, у якого ви купили. У перевізника є сайт чи принаймні телефон
Козачка
• 21 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
я пробувала - не знайшла інфи. подумала може хтось їздив недавно і платив...