МадамОхмури• 21 ноября 2024
Контрольна з географії 6 клас,дитина не може зробити,я теж. Прошу допомогти
Сьогодні треба здати,вона нічого не розуміє і я теж теми не розумію. Я у розпачі, допоможіть
МадамОхмури
• 21 ноября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
4. 187,5м
5. 155 м
В 3 завданні не знаю де там колодязь.
5. 155 м
В 3 завданні не знаю де там колодязь.
Дуже дякую!
МадамОхмури
• 21 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Я так понимаю, на картинке школа здесь? Тогда 155 м высота
Дуже дякую!
На привозе• 21 ноября 2024
Боже, які дурні батьки є . І навіть не в тому, що самі тупі і нічого не знають, але і єдине, що можуть навчити дитину - обманувати, а не чесно працювати. Не знає- нехай чесно отримує свою двійку- це не екзамен від якого залежить його життя. Ну і сідати разом : читати ,дивитись відеоуроки на ютюбі чи всеукраїнській школі онлайн, розбиратися, учити учитися, а не в телефоні дитині залипати весь день, а потім закомплексованим порадницям дати команду ’фас’, щоб вони хоч в шкільних знаннях себе проявили
За ким я буду?• 21 ноября 2024
Авторе, ну є ж гугл. Умовний знак колодязя, це буква К і кружечок поруч. Далі гугліть формулу знаходження абсолютної висоти.
Не розумієте що таке абсолютна висота, гугліть визначення...
Тобто розбирайте буквально кожне речення завдання. Там не так складно, як здається. Може в підручнику є ця тема з формулами, має бути.