Бешене сарі• 21 ноября 2024

Хелп..фобия гололеда

Немножко подмезло,я иду трясусь,сковывает ноги,обливаюсь потом и стопорюсь..как этого избавиться?
Партизанка• 21 ноября 2024
купить специальные кошки шипованные, которые надеваются сверху на ботинки
Малая Налегке• 21 ноября 2024
Надягати льодоступи на взуття.
Більше пересуватися на авто/ таксі, якщо є такв можливість.
Сама ненавиджу ожеледицю.
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
Ботинки не скользят..и с кем то рядом пойду нормально
Милота• 21 ноября 2024
Блин, снова новый троль
маминаБубочка• 21 ноября 2024
Потому что спортом надо заниматься. Уверенность в теле- уверенность в себе
Хвильоватиша• 21 ноября 2024
Ответ дляМилота
Блин, снова новый троль
Это старый, с инсультом
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Это старый, с инсультом
Идите в баню,не смешно,меня эти фобии по самую печенку достали..еще и насмехаетесь
Хвильоватиша• 21 ноября 2024
Ответ дляБешене сарі
Никто и не смеётся
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Никто и не смеётся
Смеетесь вот..думаете радостно с этим всем жить?((
А що таке?• 21 ноября 2024
Купите ледоступы,в интерьере продаются.
Хвильоватиша• 21 ноября 2024
Ответ дляБешене сарі
Если б не Ваши темы про беременность и детей, я может и по другому отнеслась. Но после такого нет.
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Моих тем про беременность и детей нет
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Про инсульт мои,а что нет,то не надо приписывать
Комиссия50%• 21 ноября 2024
Я така ж, як автор. Одного разу впала в ожеледицю під колеса маршрутки, вона стояла на зупинці і я спішила в неї сісти, бо на роботу ж...сильно вдарила руку, може там і тріщина була, довго лікувала, до лікаря не пішла, бо сама в лікарні працювала, та й знала чим рятуватися.
Після того у мене просто ступор, коли слизько. Одягаю на взуття широкі резинки, спеціально собі їх зшила, деякі носок одягали поверх чобіт і так тоді більше тертя. Треба підготувати на завтра...
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляКомиссия50%
А как от именно страха избавиться?он сильно докучает
Баба_Воля• 21 ноября 2024
Ответ дляБешене сарі
Співчуваю і розумію, сама така.
Але я колись впала на льоду і отримала складний перелом із складними наслідками.
Льоступи 2 пари є, чоботи з відкидними льодоступами теж. Але я навіть їм не довіряю.
Рідні давно до психіатра кажуть йти, мама до священника відправляє.
А я вже 5 років дистанційно працюю і навіть снігу боюся. Добре, що хоч зими не такі, як раніше і бувають періоди без снігу/льоду.
А так рятує дистанційна робота і доставка.
Я навіть запаси побутової хімії і всіляких домашніх розхідників роблю з розрахунком на зиму, щоб не виходити без зайвої потреби.
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Співчуваю і розумію, сама така.
А в психиатрии от такого вылечат?(
автор Бешене сарі • 21 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Співчуваю і розумію, сама така.
Мне мои фобии очень жизнь отравляют...а как избавиться,не знаю