Я не чарівниця вам• 22 ноября 2024

Я нарешті назбирала на квартиру!!

І от що робити ??живу на західній , але ж ніхто не знає що буде далі , як рухатись далі ! ? Купляти чи просто сидіти на грошах . Може хтось щось толкове підкаже
Помаранчова душа• 22 ноября 2024
Купляти. Все дорожчає.
ПесиКот• 22 ноября 2024
Покупайте в Польше
автор Я не чарівниця вам • 22 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Покупайте в Польше
І що я з нею там буду робити ? Я хочу жити в Україні
БезВзяток• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А зараз де живете.?
Мальчун-задирун• 22 ноября 2024
На западной покупайте
Жертва интернета• 22 ноября 2024
За половину собраной сумы готова вам сделать таро-расклад с ответмии на все ваши вопросы
Если сейчас вы на съеме - я б купила на западе страны.
Оновлена версія• 22 ноября 2024
Покупайте!!! Прям моя мечта) но вы круче, мы только на первый взнос собираем, и будем в ипотеку брать.
Риски, эт да, есть всегда. Тут ответа вы не получите. Ваше решение - ваша ответственность.
Поздравляю
Ответ дляБезВзяток
А зараз де живете.?
Західна Україна
муха в кедах• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Західна Україна
Если есть там работа и родственники,ваша жизнь там,то чего ждать?
Жертва интернета• 22 ноября 2024
А че рука лицо? Лучше над чемоданом с деньгами трястись? Квартира автору пригодится, тем более в относительно безопасном месте.
Зроблено у 80-х• 22 ноября 2024
Вітаю вас! Купуйте, звичайно
Николай-b526• 22 ноября 2024
искать и брать конечно....
Шкала Радощів• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Західна Україна
Дивлюсь у Франківську такі гарні квартири, і порівняно із Львовом набагато дешевше
жижифреймут• 22 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Покупайте в Польше
Ви ціни на нерухомість в Польщі бачили ?
Оновлена версія• 22 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Да, но надо учитывать, что в ИФ с работой не так хорошо, как во Львове
Шкала Радощів• 22 ноября 2024
Ответ дляОновлена версія
ну так. Тому і по цінам зрозуміло
Угги в горошек• 22 ноября 2024
Ми купили. Наша перша квартира, 20 років орендували. Вірніше, друга, перша була новобудова, не жили в ній, купували як інвестицію.
Зараз тиждень живемо у власній квартирі, ці відчуття вартують ризиків. До того ж, ніхто не знає, що завтра, жити потрібно сьогодні.
празники не помню• 22 ноября 2024
Мабуть, ви не в Закарпатті, бо тут за останні 2,5 роки ціна помножена на 2 чи більше. Якщо вам не вистачало в 21му, то тепер би й поготів)))
А з цими кедрами-орєшніками тепер типу пофіг, де….
Дівка в намисті• 22 ноября 2024
Вчора якраз на цензорі читала, що за останні півроку кввртири подорожчали, особливо двушки. Якщо живете на оренді, а не з батьками, то купуйте. Бо влетіти може як в гроші, так і в квартиру, та й гроші легше вкрасти, банк може погоріти.
Залізний кіготь• 22 ноября 2024
Хто на хату накопил на советчице сутками не висит ,не верю ,фантазер
Дівка в намисті• 22 ноября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ой, та ладно)))
Оновлена версія• 22 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Цены на западе выросли везде) где-то пипец как, где-то тыс на 10 долларов
Безсовісна кума• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Західна Україна
Запад Украины, она едина
Бавовнятко• 22 ноября 2024
Дайте мені я вам їх збережу до кращих часів
Доктор Варвар• 22 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Много в закарпатье орешников или чего либо другого прилетелоза почти 3 года войны?
Встидаюся запитать• 22 ноября 2024
Подруга також назбирала і купила квартиру. Шукала серед забудов 2000 х років. Дуже задоволена, бо до цього з чоловіком жила в однокімнатній з двома дітьми.
ПесиКот• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Сдавать
viter33• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Західна Україна
Якщо новобудова - купувати. Об’єктивно ціни не знизяться (собівартість будівництва лише ростиме)
Якщо вторинка - краще почекати (моя думка). Твердо вірю, що у 2025 війна закінчиться (як - це вже інше питання) і у зв’язку з відпливом біженців - ціни на Західній повернуться до адекватних рівнів
Барабан для дорослих• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну, тогда в украине и покупайте
Курочка-чубаточка• 22 ноября 2024
Купляти.