Госпожа Белладонна• 22 ноября 2024
Чоловік кричить, що багато потратилась
Сходила до ветеринара з котом, витратила за огляд та ліки 1000 гр, заплатила я свої гроші. Чоловік кричить, що я багато потратила. Він правий?
ПАЦАНКА О• 22 ноября 2024
Треба було сказати, що спочатку завітали до двох інших ветлікарень і там була сума 2 тис, а ви знайшли за 1тис)) ще б і похвалив вас)))
Цвірінь• 22 ноября 2024
Так а ви кричіть, що він мало заробляє, чого це ви маєте свої гроші на ветеринара витрачати
Госпожа Белладонна
• 22 ноября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую, але не варіант. Я сходила до ветеринара, що біля нас приймає. В мене робота,навчання, з трудом вирвались з котом((
Госпожа Белладонна
• 22 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Кот Ваш, деньги Ваши, это понятно.
А в чём проявляется, что муж Ваш, бумажкой из загса?
Не знаю, він дуже часто так робить, кричить, що дорого, але гроші я свої плачу, то не розумію яка йому різниця
Кнопкотиць• 22 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Спросите мужа ,а если б он заболел и вы повели б его к врачу и купили лекарства-он бы тоже орал ?
Чавонадо• 22 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
ні - це дуже дешево ви сходили. а взагалі міняйте чоловіка
Конечно, лучше сразу менять на кота, а лучше двух котов ))
Україна понад усе!• 22 ноября 2024
Ваш же чоловік, то для вас виходить це норма. Тоді правий. В нас все по іншому
Агент Пинкертона• 22 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну то йому про це скажіть, а не нам.
Отак прямо словами і запитайте
АТБ*е??
Для чого ви йому взагалі відчитуєтесь?
Отак прямо словами і запитайте
АТБ*е??
Для чого ви йому взагалі відчитуєтесь?
Агент Пинкертона• 22 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Так коти мозок ложкою не поїдають
Погодуй, лоток почистити . І він ще й прийде мурчати
Чавонадо• 22 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Так коти мозок ложкою не поїдають
Я о том же, одни плюсы
Можно и до пенсии с котом жить
Оновлена версія• 22 ноября 2024
Ставлення до власної домашньої тварини і вміття брати відповідальність за «тих, кого приручили»- показник людини для мене взагалі. Чоловік не правий однозначно.
Агент Пинкертона• 22 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Я о том же, одни плюсы
Можно и до пенсии с котом жить
А можна з чоловіком.
З яким РОЗДІЛЬНИЙ бюджет, і він ще й дозволяє собі кричати на дружину.
І рахувати гроші, з частини, яка до бюджету не відноситься.
Схоже, про допомогу теж не йдеться.
То де мінуси в житті з котом?
Схоже, про допомогу теж не йдеться.
То де мінуси в житті з котом?
Дама_с_караваем• 22 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Треш, за ваши деньги еще и кричит. Мне наверно никогда не понять женщин, которые себе выбирают таких придурков
Хомо_сапиенс• 22 ноября 2024
Не оправдывайтесь, а задавайте встречные вопросы - что я должна была сделать? не лечить кота? Ты знаешь рядом клинику с более низкими ценами? что сейчас ты от меня хочешь этими замечаниями?
Тебя дубасит, что тратятся деньги? Работай со своими тараканами, потому что деньги в принципе зарабатываются для того, чтобы потом тратиться
любименькая• 22 ноября 2024
А что с котом? Заболел, или вы решили ему ноготочки подстричь и шерсть на опе убрать?
любименькая• 22 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Возьми кота - и полечи дешевле. А не пиз…ди
Я такая наивная• 22 ноября 2024
Мой тоже всегда сильно возмущен моими походами в продуктовые магазины. Если б он ходил, то знал бы, что за 200 грн я не куплю ни хрена!!! К слову, работает только он и получает копейки, собственно. Но я ж не кричу на него из- за этого... А могла бы... Не спрашивайте, почему не работаю я. Так вышло.
Госпожа Белладонна
• 22 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Захворіла, соплі, чихає, губка спухла, очі сльозяться
Фуліганка• 22 ноября 2024
Ответ дляКнопкотиць
От якби каструвала, то точно орав би))) але вже тоненьким голоском)