Ленне-Рейма• 22 ноября 2024

Тягуча біль під час вагітності

Привіт
Зробила тест, показав довгоочікувані 2 смужечки 🤰
14 дпо . Але постійно тягне низ живота, з понеділка піду в больницю (якщо ще не рано ,хоча б УЗІ зробити)
В інтернеті пишуть що це нормально (не Остра біль) …але все одно страх ,щоб не зірвалось 😶‍🌫️
Завжди з рушником• 22 ноября 2024
Тема про косметику тоже ваша?
Ну шо не так?• 22 ноября 2024
Сделайте сегодня УЗИ, на выходных ещё можно.
Ну шо не так?• 22 ноября 2024
Не поняла 14 дпо что это ?
Чучало яблуні• 22 ноября 2024
У меня тянуло на очень ранних сроках. Противное ощущение. Врач уверяла, что обычное явление, но я боялась что вот-вот месячные начнутся или кровотечение. Носила с собой ночную прокладку на всякий случай.
Все прошло где-то к 8й неделе
Оскорбляю всячески• 22 ноября 2024
Это нормально.
Оскорбляю всячески• 22 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Не поняла 14 дпо что это ?
Сразу видно, вы не в теме планировния. 14 день после овуляции.
Оскорбляю всячески• 22 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Узи еще ничего не покажет
Пульт от линолеума• 22 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Зачем? На 14 дпо там ничего не будет. Раньше 6-7 недель нет смысла.
Живот может тянуть в первую неделю задержки, у меня было ощущение, что вот-вот новый цикл начнется.

Не напрягайтесь сейчас, больше лежите.
автор Ленне-Рейма • 22 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Тема про косметику тоже ваша?
Не🙃 что за тема ?
Ну шо не так?• 22 ноября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Да не в теме планирования.
Двое детей, я не планировала и не высчитывала ничего.
С вторым ребенком тест и УЗИ показало ещё до задержки. Первое УЗИ было на 3-4 недели
БоВжеВільна• 22 ноября 2024
Узд вам ще нічого не покаже. Лежіть більше.
Можете хгч в динаміці зробити
Печенюшка• 22 ноября 2024
У мене болів живіт як на місячні,віддавало в таз ,аж ходити боляче було. Перевірилась у лікаря і УЗД робила все ок. На 6 тижні почався токсикоз,це було найгірше що я пам´ятаю.
Мушля з Криму• 22 ноября 2024
Не беріть дурного в голову, Ваш страх нічого не змінить, на такому терміні вплинути на це неможливо. Нічого не зірветься. Боліти може. В мене теж так боліло, відчуття, що я повна діжка і ось-ось лусну і підуть місячні. Відрахуйте тижнів 7 з дня останніх місячних і підіть на узі. Все буде чудово. А зараз пийте фолієву 400-800 мг і приглядайте дитяче ліжечко.