Сунуся в чужі справи• 22 ноября 2024

Як зробити хрустку скоринку в кур.стегнах в духовці?

Чогось у мене вона не засмажена і наче тверда гума "пожував сам, дай пожувати сусіду"((( Маринад при цьому різний. Сьогодні хочу зробити в гірчиці з медом. Як її правильно запікати в духовці? Температура не виставляється в градусах, просто коло і стрілка.
Николай-b526• 22 ноября 2024
поставить на конвекцию....
ПотеряласЯ Я...• 22 ноября 2024
Горчица и мед начнут гореть раньше, чем появиться хрустящяя корка. Можно попробовать в сметане мариновать или в соевом соусе( но типа кикоман, который натурульный).
Папобус• 22 ноября 2024
За хрустящую корочку у меня конвекция отвечает, а вот почему у вас жестко я не знаю, ни разу такого не было
Грибной_Дождик• 22 ноября 2024
Смазать сверху маслом растительным. Я когда мариную то масло добавляю немного. Ну и конвекция желательно. Но и в обычной газовой тоже получается, немного не так, конечно.
автор Сунуся в чужі справи • 22 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
поставить на конвекцию....
Чудова порада. І як це зробити?
Николай-b526• 22 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Чудова порада. І як це зробити?
там есть положение с вентилятором...медом не мажьте-он сгорит..горчица, майонез, специи.....
Папобус• 22 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Чудова порада. І як це зробити?
Значок вентилятора на моей духовке, а как на остальных
Королева краси• 22 ноября 2024
У Вас звичайна духовка, без конвекцій, програмувань температур тощо?
Запікайте в рукаві або фользі і наприкінці, хвилин на 10-15, відкривайте це все діло і трохи збільшуйте температуру.
Печальки.нет• 22 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
поставить на конвекцию....
Хозяєчка ти наша)
Ответ дляПотеряласЯ Я...
І в соусі і в сметані скоринка виходить гумова. В старій духовці так не було. Але я не часто готую в духовці, можливо забула як саме потрібно робити...
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую! Масло не додаю, спробую з маслом 🌹
Ответ дляНиколай-b526
У мене звичайна стара газова духовка, там немає вентилятора. Про мед зрозуміла, дякую!
Ответ дляПапобус
У мене немає такого значка. Там просто коло і стрілка. Більше ніяких орієнтирів(((
Ответ дляКоролева краси
Так. Дякую! 🌹
Ку ка ку ка ку• 22 ноября 2024
Ответ дляКоролева краси
Плюсую.
Анастасия К.• 22 ноября 2024
У меня только с майонезом так выходит)
Гірчинка• 22 ноября 2024
Горчица с медом не даст хрустящую корочку, никак вообще.
Паприка, чуть слив. маслом смазать, эл духовка, 180 градусов, конвекция, верхний, нижний тены. Выключать и сразу вытаскивать, иначе станет мягкой.
Olga_72• 22 ноября 2024
За хрусткість відповідають жири. Краще намастити з майонезом, з високою жирністю, без крахмала. Там, жир і яйця. Тільки намазувати тонким слоем. Можно просто олією з соевим соусом.
Гірчинка• 22 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Хотите хрустящую корку, ничем не мажьте.
Папобус• 22 ноября 2024
Кстати, вот вспомнила рецепт курица на соли - когда на противень пачку соли и курицу целую сверху ничем не обмазывая - там такая идеальная корочка всегда + сочное мясо получается. Зимой иногда готовлю
Життє Бентежне• 22 ноября 2024
Що б не були гомілки гумові, замаринуйте надовше.Олія+ спеція для курки+ сушений часник.В формі розкладайте на дуже щільно. На прикінці готовки я змащую гомілки зверху соусом барбекю тоненько, виходить хрустка скоринка.
Natal_ka91• 22 ноября 2024
Спробуйте маринад з майонезу
Вкуси мене• 22 ноября 2024
Ответ дляКоролева краси
Ще змастити жиром, олією або майонезом
автор Сунуся в чужі справи • 23 ноября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую!
Ответ дляПапобус
Дякую! Тільки там же весь низ обрізати після солі доведеться, бо гірке буде?
Ответ дляOlga_72
Дякую!
Папобус• 23 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Нет, там корочка будет чуть солонее и все, а мясо даже близко не соленое
Ответ дляПапобус
Спробую обов´язково, дякую! Сьогодні запекла стегна за порадою вище - під кришкою, потім зняла. Нарешті отримала хрустку скоринку)
Ответ дляКоролева краси
Приготувала за Вашою порадою, тільки під кришкою, потім її зняла. Вийшла хрустка скоринка) Ще раз дякую! 🌹