мегамоСГ• 22 января в 15:45
Відносини. Важко нести, шкода бросити
20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Бюст Березуцкого• 22 января в 23:20
Ответ дляМарафетчица
Кто будет животным помогать ради имитации, вы серьёзно?🥴
Он руками жены помогает
Фуліганка• 23 января в 07:03
Ответ для...аяприкольная
Дуже сумніваюся, скоріш за все автор буде його робити сама, чоловік щось придумає, щоб спитляти, або буде дивитися і розказувати автору, яка вона молодець і як в неї все гарно виходить. І взагалі, чрму автор має робити ремонт, маючи чоловіка? Він же неварить разом з нею борщ
Може й варить. Шпалери набагато простіше вдвох клеїти. Якщо він не хоче втратити жінку для себе, то буде клеїти
Радуга-дуга• 23 января в 08:49
Ответ дляПопразендовна
Он ради вас просто не хочет напрягаться.
Ради себя любимого, матери или другой женщины напряжется.
Ошибаетесь. Ни ради кого он не будет напрягаться. Проблема не в авторе и не набрасывайте на нее вину, что это она не такая. Она достойна и заботы, и любви, и внимания. Таким как он только на словах нужна жена и мать. На деле - никто. И ни с кем он не изменится.
Радуга-дуга• 23 января в 08:51
Ответ длямегамоСГ
Там потрібно було розуміти контекст. В мене була не любима робота де мене чмирили.
Я плакала але нічого не змінювала.
А він як раз підтримав - що все в мене вийде.
І так багато разів було в житті.
Я плакала але нічого не змінювала.
І так багато разів було в житті.
Автор, это не поддержка с его стороны. Вы признаетесь ему что вам там плохо, а он ’поддерживает’ у тебя получится. Это равнодушие.
...аяприкольная• 23 января в 09:25
Ответ дляФуліганка
Автор жінка, чому вона має клеїти шпалери, навіть вдвох, коли внеї є чоловік?
Жінки, почніть вже цінувати себе !!! І не брати, не перекладати, не тягнути на собі відповідальність за чоловіків!!!
Фуліганка• 23 января в 09:30
Ответ для...аяприкольная
В моем понимании это ок, оба могут клеить обои, оба могут готовить когда у кого есть время, оба убирают, вообще не разделяю ничего такого, что возможно выполнить как мужчине, так и женщине.
...аяприкольная• 23 января в 10:05
Ответ дляФуліганка
Так, можуть, ось тільки після того, як автор разом з чоловіком поклеїть шпалери, наврядчи буде бачити в ньому чоловіка, а чоловік наврядчи це оцінить
мегамоСГ
• 23 января в 13:07
Дякую всім за підтримку. Вранці вже інша голова
Відпускаю.
Боляче
Але краще я один раз переплачу ніж буду плакати залишок життя
Відпускаю.
Боляче
...аяприкольная• 23 января в 15:10
Ответ длямегамоСГ
Відпускаю.
Боляче
Відпускаю.
Боляче
Автор, обіймаю вас, все буде добре!
Якщо хочете плакати, поплачте, не тримайте в собі....