Треба підробіток• 22 ноября 2024
Підкажіть удачний рецепт бісквіту
Дуже потрібен рецепт і ваші лайфхаки як зробити
Щоб він вийшов, піднявся.
Хочу зробити торт на дн дитині сама
Буду дуже дуже вдячна
Щоб він вийшов, піднявся.
Хочу зробити торт на дн дитині сама
Буду дуже дуже вдячна
Треба підробіток
• 22 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Ось по цьому рецепту я робила і все вийшло шикарно
Кефіру немає на жаль
Кундалина• 22 ноября 2024
Свіжі яйця, жовтки і білки окремо, білки важливо не перебити.
4 яйця, стакан цукру, стакан борошна просіяного
Стетоскопуло• 22 ноября 2024
4 яйца
1 стакан сахара
1 стакан муки
ванилин по желанию
взбиваете яйца минут пять, потом постепенно добавляете сахар, не переставая взбивать. Суммарно нужно взбивать минут 8-10. Потом в эту массу аккуратно вмешиваете ложкой или силиконовой лопаткой просеянную муку (лучше дважды просеянную). Плавными движениями вымешиваете - и в теплую духовку, выпекать на 160-170 градусов. До готовности духовку не открывайте и когда испечете сразу не доставайте.
1 стакан сахара
1 стакан муки
ванилин по желанию
Стетоскопуло• 22 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Самый простой рецепт, как на шарлотку. 5 яиц, стакан сахара - взбить. Стакан муки аккуратно вмешать. Я выпекаю в мультиварке, но можно и в духовке. Яйца всегда взбиваю целиком, миксер планетарный.
кстати да, в мультиварке вообще без вопросов пропекается, получается более плотным и никогда не падает
Мао_Мяо• 22 ноября 2024
4 яйця, неповна склянка цукру, неповна склянка борошна.
Яйця з цукром міксером довго збивати, потім додати просіяне борошно і ще трохи міксером перемішати до однорідності. Випікати 180 град 35 хв, ставити в гарячу духовку, одразу після випічки виймати.
Бісквіт найбільш невередливий варіант.