ЯНаПэПэ• 22 ноября 2024

Пільга и завтрак в школе. Как у вас?

Как известно. Льготников кормят бесплатно завтраком

У нас детей по льготе кормят не утром со всеми (места не хватает всем ). А в обед. В 13 00. Приходится убегать с конца урока сыну чтобы попасть на свой завтрак

У кого такое же?
И правда ребенок у которого отец в зсу не заслуживает завтрака наравне со всеми детьми ? В нормальное время и на нормальных условиях?

У кого-то
Стигла полуниця• 22 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Ми ж говорим о про сніданок, а не про обід, то чуму 11ті мають снідати в обід? І моя донька в 11, максимум 8 уроків, підготовка до НМТ на уроках, або додатково в позаурочний час (але школа вже до того відношення немає). Тим паче вони мали б повноцінно поснідати і пообідати на відміну від 5 класників. Ну це вже якщо,,як деякі, типу автора, говорити про дискримінацію
У нас в ліцеї це не називається сніданок. Це називається «гаряче харчування». Туди входить перша страва (по бажанню 20грн) і друга страва, салат, компот, хліб (70грн). Мій син замовляє тільки другу страву і не кожного дня. Підготовка до НМТ у нас в ліцеї на 9-10 уроці, як і інші додаткові заняття, гуртки, спорт, і тд. Також є буфет, де продають власну випічку, дуже смачну до речі, і хто не витримує до обіду, може взяти її і чай. В різних закладах по різному, у нас так, автор попросила поділитись досвідом. У нас в ліцеї завжди ідуть назустріч батькам і дітям по будь-яким питанням, це маленький заклад, дітей вчиться мало, зараз близько 350. Я думаю, якби старшокласникам був незручним такий режим, щось би змінили.
Чавонадо• 22 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
До чого тут додаткові заняття і гуртки? Ми говоримо про шкільне харчування, а не про шкільний буфет.
freedom_2015• 23 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Значить дітей батьків ЗСУ спочатку покормити, потім інших. Якби не їхні батьки, то невідомо, чи була би у нас можливість жити, працювати та навчатись.
ну батьки краще і сміливіші за батьків інших дітей і їм за це повага ,але діти то однакові .Спочатку їдять молодша школа .В нас дітей було більше ніж столова вміщала ,тому перерви після 3 і 4 уроку були віддані молодшій школі .
ПуГоФФка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Именно
За 15 мин до конца урока бегут эти дети поесть . А потом если опоздали на следующий - им выговаривают
Чого з цим питанням не піти до директора школи або в гороно?
ПуГоФФка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Можно не есть дома так плотно утром. Или вообще не есть , чай да и побежал
Якраз зранку треба нормально годувати дитину, а не жмотитися , мама. На це і розраховано , що нормальні батьки своїх дітей зранку годують , а в школі діти в обід їдять і не голодні до вечора бігають.
автор ЯНаПэПэ • 23 ноября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я отвечала другому человеку по их ситуации
Что вы хотите от меня , тетя ?
автор ЯНаПэПэ • 23 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Очевидно, что льготники едят отдельно. И вероятно вы не знаете, но финансирование льготников и финансирование Постников то отдельные категорию. Так почему они должны быть вместе, если статьи расходов разные?
Почему в младшей школе эти отдельные категории кормятся в одно время?
ПуГоФФка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Что вы хотите от меня , тетя ?
Вам бы обратится к узкому специалисту У Вас явные проблемы.
автор ЯНаПэПэ • 23 ноября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Главное, что у вас нет 😂😂😂😂
ПуГоФФка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Главное, что у вас нет 😂😂😂😂
У меня нет.
Чавонадо• 23 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Потому что разное финансирование и разная отчётность.