Я не чарівниця вам• 22 ноября 2024
А що ви маєте смачненьке?
Чоловік наробив рогаликів пісочних з горіховою начинкою і з маковою. Смакота.
А вчора робив сальтисон.
Я не чарівниця вам
• 22 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Точно сумують) я якщо і готую щось то і на думку не прийде фотогрофувати процес
,а тут викладуть пошагово і в тарелці
Я просто люблю смачно поїсти
ЗабежАЛОЧКА• 22 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Можно и так сказать))
ну, вы даете ! не рановато ? ну, сырную тарелку к новому году мы все еще в октябре приготовили. но паску..?
Да, я блондинка!• 22 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не, в самый раз)
Я не чарівниця вам
• 22 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ваш чоловік дуже любить готувати чи безробітний?
50/50
ДелайКак_Я• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вже
То накажіть чоловіку дієтичне випікати, бо в двері не ввійдете
Даха-сваха• 22 ноября 2024
У нас була піца з піцерії. Але сальтісона з гірчичкою з´їла б із задоволенням. А потім рогалики з чайком)))
Я не чарівниця вам
• 22 ноября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Двері розширим
ДелайКак_Я• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Двері розширим
Та ну, я поправляють від такого, тому то тяжко. Нетерплю себе жопастою
Даха-сваха• 22 ноября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Зима кажуть буде складна, холодна. Дупця має бути захищена)
ДелайКак_Я• 22 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Та да
Я не чарівниця вам
• 22 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Клас 👍🏼 а як робить горіхову начинку? Дайте рецепт, будь ласка
Мелені горіхи, цукрова пудра і гаряче молоко порошки додає. Шкірка апельсина або лимона терта
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Печеночный торт сделала
Ооооо, вот это тема,смаакота,капец какой он у вас охеренный,я вылетаю блин Нужно срочно себе сделать
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Не фотогігеєнічний,бо в формі робився
Офигенно очень офигенно
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А я всегда покупала кусок в магазине, а как делать, не знала)
Вчера видео знакомая прислала, там легко оказывается )
Мне все время печенки хочется, гемоглобин наверное не очень
Я тож иногда покупаю в магазине сбить оскому,но свой из куриной печени, совсем не та фигня что в магазине,у них коржи одна мука,по цене самолета,
Леопардові панчохи• 23 ноября 2024