Советничаю тут• 22 ноября 2024
Чи впливають дієти на психічне здоровя?
Мао_Мяо• 22 ноября 2024
Так, якщо людина у муках тримає дієту, мріє про їжу та постійно голодна.
Сладкий лимончик• 22 ноября 2024
Дефицит белка, витаминов и микроэлементов разрушителен для психики, как и для непосредственно тела.
Если диета означает сбалансированный рацион с некоторыми ограничениями, то влияет только положительно.
Форточка• 22 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Здоровий спосіб життя на усі сфери здоровʼя впливають
Що таке здоровий спосіб життя?
Підрахунок калорій, це здоровий спосіб життя?)
А чого тоді, я ледве РХП на цьому фоні не вхопила?)
Ну бо ж треба зважувати і записувати ВСЕ ВСЕ ВСЕ)
а як тоді в гості ходити?)
А салат маслом заправляти? Це ж пляшку до і після зважити треба?
А кафе з подругою то просто пекло.
А в іншому -все як на глянцевих фото)
а як тоді в гості ходити?)
А кафе з подругою то просто пекло.
А в іншому -все як на глянцевих фото)
Анонимба• 22 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Що таке здоровий спосіб життя?
а як тоді в гості ходити?)
А кафе з подругою то просто пекло.
А в іншому -все як на глянцевих фото)
а як тоді в гості ходити?)
А кафе з подругою то просто пекло.
А в іншому -все як на глянцевих фото)
Здоровий спосіб життя це коли ви їсте переважно цільні продукти, самі готуєте, доданого цукру мінімум, а фруктів та овочей багато.
Підрахунок калорій - це заход, коли вам потрібно худнути.
’А салат маслом заправляти? Це ж пляшку до і після зважити треба?’
Навіщо? дивитесь в інтернеті, скільки мл масла в ложці, та наливаєте масло спочатку в ложку.
Форточка• 22 ноября 2024
Ответ дляАнонимба
Тобто не зважувати,а рахувати ложками.
І яка різниця?))
А що там з іншими пунктами, про які я писала?))
В кафе і гості просто не ходити ,вірно розумію?))
І яка різниця?))
Анонимба• 22 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Тобто не зважувати,а рахувати ложками.
І яка різниця?))
Ну мене підрахунок калорій ніколи не дратував. В гості я хожу рідко, і приблизно можу потім порахувати скільки з´їла.
Якщо вам це аж так нестерпно, можно користуватися ж іншими методами, якщо потрібно худнути.
Тут ділилася колись таким калькулятором, мені зручно там рахувати
Форточка• 22 ноября 2024
Ответ дляАнонимба
Зручно рахувати?))
То суті проблеми ви так і зрозуміли)))
Але дякую за увагу.
То суті проблеми ви так і зрозуміли)))
Але дякую за увагу.
Анонимба• 22 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Зручно рахувати?))
То суті проблеми ви так і зрозуміли)))
Але дякую за увагу.
То суті проблеми ви так і зрозуміли)))
Але дякую за увагу.
Ну особисто мені найбільш нудне у цьому - то шукати тетрадку з підрахунками та все туди вручну записувати, а коли є онлайн варіант воно набагато швидше.
У вас, як я розумію, були переживання, що ви не зважите ідеально і тому не точно будете знати скільки там точно калорій було. І це на мій погляд вже схоже на ОКР симптом. Тому що не обов´язково зважувати все до граму - якщо й так працює. Це маж сенс тільки, якщо ви вважаєте, що у вас дефіцит калорій декілька тижнів, а вага стоїть