Я не в теме• 22 ноября 2024
Шукаю сенсорну ляльку яка вміє чхати
Рятуйте! Кілька днів шукаю сенсорну ляльку яка вміє чхати, раніше їх випускала компанія limo toy, але зняли з виробництва, а наша лишилася вдома під завалами разом з іншими речами
Можливо хтось десь бачив сенсорні ляльки чи чхаючі ляльки - ткніть мене носом )))
Заздалегідь дякую
Мирного та тихого вечора
Заздалегідь дякую
Мирного та тихого вечора
Янгол в камуфляжі• 22 ноября 2024
Я можу бути лялькою. Я дуже часто чихаю. Тільки мене треба добре годувати.