Карусель-весель• 23 ноября 2024
Тема для добра
У світі зараз багато болю, руйнувань і ненависті, давайте хоч тут побажаємо одне одному добра, скоріше мирного неба і завжди мати своїх близьких поряд.
Вчора побачила таку класну пташку, не знаю, що воно таке, але таке миле.
Бажаю всім, хто зараз читає цей текст, справитися з труднощами і не втратити своє світло у суцільній темряві сьогодення. 🫂
Ms. Анонимная• 23 ноября 2024
Каждому кто читает желаю здоровья, счастья, здоровья вашим близким, вашим зверюшкам, чтобы вы все были счастливы. Чтобы каждый человек и каждый зверек был в тепле, в доме, в любви и заботе.
Ловлю капці• 23 ноября 2024
Навзаєм
мій чоловік на війні, і я залишилась як виявилось з потужною підтримкою, це мої сини, 20 та 12 років. І поки більшість гуглить, що таке міжконтинетальна балістична ракета, я в цей час гуглю подарунки для них на Миколая та Новий рік) бо побачивши один раз мої сльози, мій старший син сказав: намотала соплі на кулак, витерла сльози, і пішла жити цей день. І я його буду жити не дивлячись ні на що. Тримайтеся любі дівчата, і цінуйте кожну хвилину
ТихоЯ• 23 ноября 2024
Спокійної і мирної ночі! А завтра гарних вихідних! 🍁❄️
Теж пташку захопили камерою ) Чорногузами у нас їх називають.
бювет_в_обед• 23 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
Я в этом году аиста у нас в городе впервые увидела, так близко, низко летел)
бювет_в_обед• 23 ноября 2024
А ваша птичка, автор, по-моему, дятел зеленый) У нас такие прилетали сало клевать)