Ленне-Рейма• Изменено 23 ноября 2024

Сплю стабільно 5 годин за добу, більше спати не можу, це нормально?

Сплю 5 годин за добу, не знаю чому, але не можу більше спати, раніше не думала про це, встаю не по будильнику, а сама прокидаюсь рівно через 5 годин і відчуваю що виспалась.. ось сьогодні засунула приблизно об 23:00 , думала подовше посплю, але прокинулась рівно о 4.. вирішила залізти в гугл , всюди пишуть що це дуже шкідливо для серця. Як думаєте, це правда?
З супутнього.. виявили гіпотеріоз, декілька років не могла виспатись взагалі, могла і 14 годин спати, і відчувати себе зовсім без сил піднятись з ліжка.
Зараз довгий час приймаю L- тіроксин, йод, селен, вітамін д3 та залізо
Не знаю , може це якось пов´язано 🤷🏻‍♀️
Allein74999• 23 ноября 2024
Аналогично. Не нормально. Я уснула в 22, спать хотелось жутко. Проснулась в 2.30, вот гуляю. И так частенько
Голена блондинка• 23 ноября 2024
Лягаю в 6 ранку, встаю в 13:00.
автор Ленне-Рейма • 23 ноября 2024
Ответ дляAllein74999
Цікаво, чому це не нормально?
Коплю на груди• 23 ноября 2024
Норма
КокошинЭль• 23 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Лягаю в 6 ранку, встаю в 13:00.
І я так само .
Послушная• 23 ноября 2024
Раніше, ніж в 3.00 не засинаю. Робота з 9.00 онлайн. Коли багато роботи, втомлююся, після 18.00 вечірній сон😂😂😂. Коли немає роботи, можу спати до 11 ранку)). Замкнуте коло. Осінній збій. Влітку нормально було. Я не вважаю нормальним такий сон.
Маю сечі• 23 ноября 2024
Я тоже спать пошла в 12 ночи и в 4:30 встала сегодня. Страшно так, нет сна, думаю почему нет шахедов сегодня, все телеграмм каналы молчат, а они были каждую ночь. Очень переживаю. Киев.
Смурфик• 23 ноября 2024
Ну нет, это мало. Взрослому человеку нужно хотя бы 7 часов сна.
Смурфик• 23 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
Меня тоже эта тишина напрягает. Обычно если нет шахедов, то это что-то готовят. Но все же надеюсь что будет тихо и спокойно
Бабця в мештах• 23 ноября 2024
Мій сон - 5 годин. Іноді буває і по 4 години 30 хвилин.
Наскільки такий сон впливає на серце, не можу сказати, так як гіпертонія виникла раніше (тоді я спала до 7 годин). На УЗД серця були виявлені деякі зміни, але не думаю, що це пов´язано з такою тривалістю сну.
ТАЗератти• 23 ноября 2024
А я наоборот, могу хоть целый день спать, все равно чувствую себя устало
дамаАмстердама• 23 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Лягаю в 6 ранку, встаю в 13:00.
И я , ужасный график если честно ((
Вы давно так?
автор Ленне-Рейма • 23 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Перевірте рівень ТТГ, феритин та гемоглобін)
Зверніться до ендокринолога
В мене так було дуже довго, до поки не звернулась до ендокринолога, можливо раніше і можна було щось виправити, не впевнена, та тепер все життя на гормонах
Ну або причина може бути в чому завгодно, мій випадок - такий
За ким я буду?• 23 ноября 2024
тоже так, около 23 заснула. в 4.30 проснулась. Но бывает и получше сон. Связываю это с пред климаксом, начинаются изменения видимо
Кили и Манджаро• 23 ноября 2024
У меня тоже самое, сломала режим на удаленке, и кажется мой организм теперь думает, что так и нужно. Раньше 2.00 не усну, просыпаюсь в 7.00, иногда с трудом ’укладываю’ себя обратно, еще на час,но уже сон поверхностный, полусон такой. И сплю днем дополнительно - с 17.00 до 19.00. Без кофе не могу проснуться и нормально функционировать, сейчас пробую потихоньку кофе сокращать - меньше чашек в день, слабее сам напиток - резко бросать боюсь, кажется, меня будто алкоголика, от кофейного голода белка схватит))
Но самочувствие последнее время просто ужасное, слабость, тревожность, голова кружиться чем дальше тем хуже. Связываю это с недавно перенесенным ОРВИ очень жестким, возможно это была корона - но, пора бы уже отойти, а я все никак, температуры нет, симптомов нет давно, а я будто до сих пор болею по ощущениям.