Пургену мне• 23 ноября 2024
Оцените проект кухни
Я обговаривала все с мастером , долго ждала когда он мне пришлет проект . Вот он прислал . Но насколько я знаю в проекте указано должно быть все подробно в размерах и везде подписано в см . Вообще как вам ?
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Це брєд
Бо тих паро міліметрів можна ножками підігнати
Тому якщо клїєнт знає що хоче то і плиочники без низу кухні зроблять як треба
Подивіться огляди дизайнерів по сучасним ремонтам - вам все стане зрозуміло
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Нафіг мені ті балаболи...дизайнер потрібен клієнту
Я ті кухні і не тільки 20 років роблю
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я ті кухні і не тільки 20 років роблю
Можу собі уявити...
КротоТо• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
При таких побажаннях то фартух робиться після підлоги....тоді вирахувати висоту фартуха дві секунди, бо низ має стандартну висоту
Низ регулюється ніжками, в мене вони взагалі нестандартні, оскільки кухня 90 під високий зріст
КротоТо• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Низ нижче за 85см не може бути
А як хоче вище то каже це плиточнуку а потім мебельщику...але тоді винекнуть нюансь з технікою яка на підлогу ставиться якщо така буде
У вбудованої техніки, що ставиться на підлогу, теж ніжки регулюються, у крайньому випадку можна щось підкласти
КротоТо• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я ті кухні і не тільки 20 років роблю
З плінтусами на стільниці і такими зʼєднаннями?)
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляКротоТо
З чим скажити..любий каприз за ваші гроші...хоч камінь хоч фундермакс
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Можу собі уявити...
І уявіть собі що ті балаболи потім ту кухню в мене і замовляють...бо вони тупо дизайнери
якщо незнали
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
якщо незнали
Ну, може тупо дизайнери у вас і замовляють. Я дивлюсь дизайнерів з освітою архітекторів, які весь час вдосконалюються.
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
У вас є бабки то беріть дизайнера...нам тоже простіше його проект підігнати під розмір кухні ніж з клієнтом місяць ...а може таке а може того...і дизайнер заробляє на вас і має відкат від нас
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
До чого тут ваші відкати? Я говорю про те, що дослухаюсь до думки професіоналів, а не до ноунейма з форума, який десь щось клепає в себе в гаражі і дає відкати балаболам
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Та слухайте кого хочите...то не ваша тема і я вам нічого тут нераджу...але ці олені хіба малювати вміють гарно, а правильно оганізувати проводку/розетки для витяжки, підсвітки, поверхні, духовки їм розуму бракує, бо вони то немонтують...і потім дирки в шафках під розетки
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я вам ще раз говорю - я дивлюсь, слухаю професіоналів. В них таких факапів не буває. Там все продумано до дрібниць.
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну ну...з тими професіоналами вічно щось череж жопу
Просто ви бачити фінал, а не процес
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
І де ті професіонали вам резетку під поверхню і духовку поставили???
А ну сфоткайте або намалюйте приблизно схематично
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Просто ви бачити фінал, а не процес
’Проффесіонали’ меблярі мені шафу в дитячій 4 рази переробляли. Руки з жопи.
Губки-уточкой• 23 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Якщо ви незнали то дизайнери меблі крути невміють
А переробляли то ....їх/ваша проблема...на незнаю шо там і до чого
Трохи злякана• 23 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Варочна напряму до кабеля під´єднана, для духовки в цоколі, десь 6 см від чистової підлоги - єдине місце з доступом.