ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2024

Чи хотіли б ви побороти корупцію

Ви за те ,щоб в нашій країні не було корупції , навіть дрібної , Чи ви вже звикли до такої системи? Дрібна корупція це наприклад коли ти даєш Лікарю гроші щоб взяти довідку на роботу ,що ти хворіла, чи коли даєш тому самому лікарю гроші, щоб він поставив тобі печать, що ти прийшов планове медичне обслідування, замість того щоб ходити по всіх лікарях самій , і стояти в чергах, хабар поліції .... Та ще багато таких прикладів можна описати. Я розумію що не всі дають гроші, але багато хто так робить.

Чи зможе ви без цього всього прожити , і робите все по правилах. ?

І питання не в тому чи воно в нас буде чи не буде, А чи хотіли б ви цього.
Метровий сантиметр• 23 ноября 2024
А как убрать круп?

Алина-1240• 23 ноября 2024
В теории да,на практике всегда есть человеческий фактор.так что это классно,но утопия
Peres Lal• 23 ноября 2024
Нужно создать министерство подготовки борцунов с коррупцией для министерства борьбы с коррупцией при антикоррупционном бюро.
ПлюшкамиБалуюсь• 23 ноября 2024
Проблема, что люди сами дают чтоб по быстрому все.
А так бы и не было коррупциии если б не давали.
А Вы сами например- вот ваш сын 18 лет насмерть сбил старушку и Вам говорят или 7 лет в тюрьме или платите.
Чтоб Вы выбрали - пусть сидит?
Помаранчова душа• 23 ноября 2024
Хотіла, довго хотіла. Але, на сьогоднішній день, я вже нічого не хочу, крім відкритих кордонів і можливості виїхати сім´єю. Я більше не вірю в цю державу.
Стигла полуниця• 23 ноября 2024
не бывает только мелкой коррупции. конечно это зло
Звоночек• 23 ноября 2024
Не існує жодної спільноти, міста, країни, в яких повністю відсутня корупція. Так просто не буває. Нажаль, але потрібно розуміти реальність.
Яжемать Мне можно• 23 ноября 2024
Я живу без цього всього ,але в іншій країні, дуже подобається
Совбез• 23 ноября 2024
Здрасьте, а за какие шиши я сумочки покупать буду

Фиона Шрековна• 23 ноября 2024
Я і зараз живу без «давання на лапу»🤷🏻‍♀️
Не підходить державна медицина то йду в приватну, довідки не купую і тд.
NYC• 23 ноября 2024
Хотела бы.
Автор, коррупция существует во всех странах, только объемы разные.
Все возможно• 23 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Чтоб Вы выбрали - пусть сидит?
Ну мій знайомий не хотів давати забар, бо вважав що не винен. Технічна експертиза дала заключення, що він не винен.
Але потерпілі були близькими знайомими прокурора і він відсидів у тюрмі.
Добра, коли сита!• 23 ноября 2024
Хотіла б.
автор ЯяяКакаджамбо • 23 ноября 2024
Ответ дляВсе возможно
І,що йому пред´явили якщо експертиза показала що він невинний? А потерпілі були впевнені ,що він винний, чи їм було принципово щоб він сів?
Все возможно• 23 ноября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Принципово для судді отримати хабар, для потерпілих щоб відсидів і заплатив.
Експертизу не взяли до уваги.
Ви не стикались з укр кривосуддям, там і не таке можуть намалювати на суді.
ПлюшкамиБалуюсь• 23 ноября 2024
Ответ дляВсе возможно
Експертизу не взяли до уваги.
Я какирвз работаю юристом лет так двадцать и прекрасно все знаю. Рассказы что они знакомые прокурора ни о чём. Это все со слов вашего знакомого. А проплатить три инстанции, чтобы он копейки им выплачивал, сидя в тюрьме это бред бредовый, никто таким не занимается.
Все возможно• 23 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вони всі і я з одного маленького міста. Потерпілі сусіди прокурора. Сумніваюсь, що вони комусь щось платили.
Але вважали що вони праві.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2024
Ответ дляВсе возможно
Але вважали що вони праві.
Какое дело судьям апелляции в областном городе и судьям верховного суда до вашего мелкогородского прокурора, а тем более его соседей, почему они не отмерили решение…- предполагаю что знакомый все же виноват. Давайте ссылку на решение раз Вы все про это дело знаете.